+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Зробила плазму на обличчя і почула, що це дуже небезпечно. Чи дійсно це так?

Доброго дня. Плазмотерапія не є методом лікування чи омолодження. Існуюча технологія називається «плазма, збагачена тромбоцитами», тому що лікувальним фактором є фактор росту тромбоцитів, а не сама плазма як така.

Перед тим як використовувати плазму з факторами росту, необхідно провести обстеження пацієнтів. Це необхідно, так як у плазмі можуть бути не лише позитивні моменти (ті самі фактори росту тромбоцитів), але й негативні: високий вміст білірубіну, рубіліну та інших продуктів життєдіяльності організму. У деяких випадках вони можуть бути небезпечні для здоров’я пацієнтів.

Тому сама технологія застосування плазми, збагаченої тромбоцитами, сьогодні не визнана FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) як лікувально-медичний метод, що дає гарантований результат.

У зв’язку з цим в нашій лабораторії у результаті наукових досліджень був виділений особливий препарат тромбоцитів. Ми беремо у пацієнта 100 мл крові, виділяємо всі тромбоцити, сепаруємо на спеціальних центрифугах, руйнуємо їх, виділяємо фактори росту і розміщуємо з безпечним фізіологічним розчином у необхідній лікувальній концентрації. В одному мілілітрі такого розчину міститься біля 1 млрд тромбоцитів.

Цей метод нами запатентований, пройшов всі варіанти клінічних і наукових апробацій, на цю тему ми написали дисертаційну роботу. Цей метод називається аутомезоконцентрат тромбоцитів (АМК) і широко використовується у нашій клініці.

Якщо ви хочете отримати метод регенерації шкіри, її оживлення, відновлення мікроциркуляції і природних молодих якостей, ми рекомендуємо звернутися до нас. Ми запропонуємо вам АМК-терапію, що дає гарантований результат і абсолютно безпечну, оскільки цей концентрат не містить тих негативних компонентів, які містяться в плазмі.

Якщо говорити в загальному, то плазмотерапія і плазмоліфтинг не можуть рахуватися абсолютно безпечними методами, так як плазма з тромбоцитами може містити негативні компоненти. Тому якщо ви хочете отримати реальний і безпечний результат, приходьте у клініку Віртус для проведення АМК-терапії.

19.08.2021

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат