+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Я была у проктолога в другой клинике и мне назначили однозначно операцию. У меня 2я стадия геморроя. Мне стоит идти к вам на консультацию или делать операцию? Что делать?

Здравствуйте. В случае если консервативное лечение данного заболевание не дает желаемых результатов тогда необходимо проведение хирургического вмешательства. Вторая стадия геморроя достаточно хорошо поддается не хирургическим методам лечения. Вы можете обратиться за дополнительной консультацией к специалисту клиники. По результатам осмотра и ваших анализов доктор даст рекомендации относительно целесообразности проведения операции.

23.07.2020

У мене з’явилася маленька гулька в зоні анального отвору. І з часом вона почала чухатись та боліти. Жахливо зудить, що, навіть, всидіти на одному місці не можу. До якого лікаря мені звернутися? Що це може бути? Можливо я можу зараз почати лікування до консультації?

Доброго дня. Враховуючи вище описані симптоми, це можливий прояв першої стадії геморою. Ви можете почати симптоматичне лікування до первинної консультації у проктолога. Для цього потрібні супозиторії «Прокто-Глівенол». Застосовувати по 1 супозиторію 2 рази на добу. 1 супозиторію вводити вранці, другу – ввечері, до зникнення гострих симптомів. Обов’язково зверніться за консультацією до профільного лікаря.

23.07.2020

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат