+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Я була у проктолога в іншій клініці і мені однозначно призначили операцію. У мене 2-я стадія геморою. Мені варто йти до вас на консультацію чи робити операцію? Що робити?

Вітаю. Якщо консервативне лікування даного захворювання не дає бажаних результатів тоді необхідно проведення хірургічного втручання. Друга стадія геморою досить добре піддається нехірургічним методам лікування. Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівця клініки. За результатами огляду та ваших аналізів лікар дасть рекомендації щодо доцільності проведення операції.

23.07.2020

У мене з’явилася маленька гулька в зоні анального отвору. І з часом вона почала чухатись та боліти. Жахливо зудить, що, навіть, всидіти на одному місці не можу. До якого лікаря мені звернутися? Що це може бути? Можливо я можу зараз почати лікування до консультації?

Доброго дня. Враховуючи вище описані симптоми, це можливий прояв першої стадії геморою. Ви можете почати симптоматичне лікування до первинної консультації у проктолога. Для цього потрібні супозиторії «Прокто-Глівенол». Застосовувати по 1 супозиторію 2 рази на добу. 1 супозиторію вводити вранці, другу – ввечері, до зникнення гострих симптомів. Обов’язково зверніться за консультацією до профільного лікаря.

23.07.2020

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат