+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування цукрового діабету 1 типу власними стовбуровими клітинами

Лікування цукрового діабету 1 типу власними стовбуровими клітинами

Цукровий діабет — одна з найбільш поширених хвороб сучасного суспільства. Згідно зі статистичними даними сьогодні понад 1 мільйон українців живуть з діагнозом «цукровий діабет».

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування цукрового діабету 1 типу власними стовбуровими клітинами

Цукровий діабет — одна з найбільш поширених хвороб сучасного суспільства. Згідно зі статистичними даними сьогодні понад 1 мільйон українців живуть з діагнозом «цукровий діабет». Ця хвороба пов’язана з порушенням функції підшлункової залози і вироблення інсуліну, що призводить до збою роботи організму в цілому і неможливості вести нормальну повноцінне життя:

 • Людину мучать напади спраги
 • Частішає сечовипускання
 • Виникає загальна слабкість
 • Підвищується артеріальний тиск
 • Спостерігається зміна маси тіла, у кого-то відбувається її стрімке зменшення при нормальному харчуванні, а у кого-то, навпаки – до появи надмірної ваги
 • Порушується обмін речовин
 • Розвиваються судинні захворювання (інфаркт, інсульт)
 • Погіршується зір через атрофії сітківки, ранній розвиток катаракти
 • Порушується нормальну роботу нирок і печінки

Занадто високий або низький рівень цукру в крові може бути критичним для організму і викликати стан коми.

Крім того відзначаються перепади настрою, дратівливість і нерідко напади агресії. Цукровий діабет безпосередньо пов’язаний з розвитком таких важких захворювань, як ниркова недостатність, ретинопатія, ангіопатія і енцефалопатія.

(Русский) Лечение с использованием собственных стволовых клеток

Традиційним методом лікування цукрового діабету I типу або, як його ще називають, інсулінозалежного є в підбір лікарем потрібного препарату інсуліну і схеми його постійного введення протягом усього життя пацієнта. Від введеного вчасно препарату буквально залежить життя. Сьогодні з’явилися прилади, що виробляють в автоматичному режимі ін’єкції інсуліну. Однак, навіть не їх висока вартість, а в першу чергу неможливість позбавити пацієнта від маси обмежень, викликаних хворобою, і повернутися до повноцінного, активного життя, змусили лікарів і вчених шукати нові методи лікування даної хвороби.

Лікування з використанням власних стовбурових клітин

Сучасна медицина знайшла альтернативний традиційному метод лікування. Він заснований на здатності стовбурових клітин заміщати пошкоджені клітини, зокрема підшлункової залози, відновлюючи її нормальну функцію. Таким чином, стовбурові клітини стимулюють вироблення власного, природного інсуліну, значно скорочуючи тим самим необхідність додаткового ін’єкційного введення препаратів інсуліну.
В Інституті Virtus застосовуються виключно власні стовбурні клітини пацієнта, що є повністю безпечними і максимально ефективними.

(English) Diabetes treatment using own stem cells

(Русский) Традиционным методом лечения сахарного диабета I типа или, как его еще называют, инсулинозависимого является в подбор врачом нужного препарата инсулина и схемы его постоянного введения на протяжении всей жизни пациента. От введенного вовремя препарата буквально зависит жизнь. Сегодня появились приборы, производящие в автоматическом режиме инъекции инсулина. Однако, даже не их высокая стоимость, а в первую очередь невозможность избавить пациента от массы ограничений, вызванных болезнью, и вернуться к полноценной, активной жизни, заставили врачей и ученых искать новые методы лечения данной болезни.

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
45+ лет успешной практики
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 24
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата