+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Банк бiологiчного страхування
Банк бiологiчного страхування-1

Банк бiологiчного страхування

Здоров’я і молодість безпосередньо залежать від потенціалу стовбурових клітин в організмі, що запускають процес самовідновлення його органів і тканин. З віком їх кількість природним чином знижується, що призводить до появи ознак старіння і підвищеного ризику розвитку порушень з боку різних органів і систем.

Напрямок представлений в філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Одеса, Буніна, 10
  • Київ, Костянтинівська, 57

Банк бiологiчного страхування-1

Банк біологічного страхування компанії SmartCell на базі Інституту VIRTUS – це унікальна можливість лікування захворювань, відновлення та омолодження організму за допомогою власних стовбурових клітин, якою можна скористатися у будь-який момент.

У банку біологічного страхування SmartCell стовбурові клітини пацієнта заморожуються за спеціальною технологією з дотриманням усіх стандартів якості та безпеки, що гарантує їх повне збереження. Заморожені стовбурові клітини – це вклад у власне здоров’я, значимість якого важко переоцінити. Спектр їх застосування дуже широкий:

  • лікування різних захворювань (ендокринних, стоматологічних, неврологічних, серцево-судинних, гінекологічних, офтальмологічних та інших);
  • омолодження шкіри, відновлення після агресивних косметологічних процедур, корекція ускладнень пластичних операцій;
  • відновлення організму після травм і перенесених захворювань;
  • корекція постінсультних та постінфарктних станів;
  • лікування дегенеративних патологій суглобів і кісткової тканини.

Введення власних стовбурових клітин – ефективний захід профілактики і лікування COVID-19. Вони дозволяють активувати захисні сили організму і знизити ризик зараження коронавірусною інфекцією, або значно полегшити перебіг захворювання і уникнути розвитку ускладнень. Введення збережених стовбурових клітин також допомагає організму швидше відновитися після перенесеної коронавірусної інфекції.

Особлива цінність стовбурових клітин полягає в тому, що вони дозволяють запустити процес природного відновлення пошкоджених тканин організму, що не під силу медикаментозній терапії. У банку біологічного страхування компанії SmartCell приймаються на зберігання два види клітин:

  • мезенхімальні стовбурові клітини, отримані з жирової тканини або кісткового мозку пацієнта – здатні перетворюватися в будь-яку клітину, відновлюють пошкоджені тканини в організмі;
  • фібробласти – клітини шкіри, що синтезують компоненти, які відповідають за пружність і еластичність шкіри (колаген, еластин, гіалуронову кислоту та інші). Використовуються для омолодження шкіри, корекції рубців, наслідків опіків, стимуляції росту волосся.

Чим молодша людина, тим вищий оздоровчий потенціал її стовбурових клітин і фібробластів. Тому зробити внесок у власне здоров’я, відвідавши банк біологічного страхування лабораторії SmartCell, краще якомога раніше.

Овчаренко

Консультація щодо лікування за допомогою стовбурових клітин

Готово!

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат