+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Цепколенко Володимир Олександрович, засновник VIRTUS

Доброго дня! Мене звати Володимир Олександрович Цепколенко. Я – керівник Інституту VIRTUS і біотехнологічної компанії SmartCell.

Все, що є в нашій клініці, відображає історію пластичної хірургії і косметології в нашій країні. Адже ми були біля витоків цієї спеціальності. Майже 35 років я керую першою в Україні приватною клінікою пластичної та естетичної хірургії VIRTUS. Ми з честю утримуємо позицію медичного закладу повного циклу, де фахівці на найвищому рівні володіють найбільш прогресивними методиками для вдосконалення зовнішності.

Головні принципи роботи VIRTUS укладені в
простих тезах: здоров’я та безпека
пацієнтів – в пріоритеті; ми не проводимо
операції без медичних показів.
Головні принципи роботи VIRTUS укладені в простих тезах: здоров’я та безпека пацієнтів – в пріоритеті; ми не проводимо операції без медичних показів.

Я спілкуюся з сотнями пацієнтів, які хочуть виглядати краще: позбутися від вікових змін на обличчі та тілі, усунути наслідки перенесених захворювань або операцій, покращити якість шкіри, вдосконалити форми або повернути втрачені після пологів пружність і красу. І це все для того, щоб знову відчути впевненість у собі та посміхнутися власному відображенню в дзеркалі.

Серед наших професійних інтересів крім пластичної хірургії і косметології - ЛОР-хірургія, дерматоонкологія, офтальмологія, гінекологія, ендокринологія, урологія, травматологія, флебологія, проктологія, діагностика.

Я добре знаю, скільки сумнівів і питань виникає у кожного, хто наважується на зміни, особливо на оперативне втручання … Як знайти лікаря, який зробить саме те, що потрібно? Як обрати клініку, де можна відчувати себе в цілковитій безпеці? Як обрати метод, який не лише покращить зовнішність, але й не зашкодить здоров’ю у майбутньому? Багато пацієнтів знаходять відповіді на ці питання у VIRTUS. Думаю, завдяки нашій незмінній системі цінностей.

Нині у своїй роботі ми отримуємо приголомшливі результати. А все тому, що VIRTUS – це більше, ніж пластичні операції. Ми пропонуємо комбінацію хірургічних методик та інших можливостей сучасної медицини. Наприклад, технології зі застосуванням препаратів з власної крові пацієнтів, які ми використовуємо в нашій біотехнологічній лабораторії, дозволяють у прямому сенсі творити чудеса! Така персоналізована та безпечна терапія дає неповторний естетичний і природний результат щодо омолодження і корекції обличчя та тіла.

На даний момент основним моїм завданням як керівника є розробка та впровадження лікувальних протоколів із застосування замісної клітинної терапії, а саме лікування власними стовбуровими клітинами, фібробластами, меланоцитами та іншими біотехнологічними продуктами, не тільки в пластичній хірургії, а й у багатьох інших напрямках сучасної медицини. І сьогодні, коли в Україні триває війна, ми широко використовуємо клітинні технології VIRTUS у відновлювальному лікуванні наших героїв.

Ласкаво просимо до Інституту передової медицини VIRTUS! Упевнений, тут ви отримаєте високопрофесійні, безпечні, індивідуальні медичні послуги.

Володимир Цепколенко

Заслужений лікар України, доктор медичних наук,
професор кафедри дерматовенерології
Національного університету
охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

Пошта професора

Буду дуже Вам вдячний, якщо поділитеся своїми думками або думкою про роботу Інституту VIRTUS.

Vlog лікаря

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат