+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування захворювань носа

Лікування захворювань носа

Ніс повинен дихати. А ще він повинен відчувати аромат улюблених духів і свіжоспечених булочок. Замість цього багато носів спричиняють своїм господарям чимало клопотів: порушення дихання і неможливість дихати носом, тривалий нежить і порушення нюху, біль, гнійні виділення з носа і дискомфорт, сухість в носі та ускладнення після кожної застуди. Можливо, настав час вирішити проблему та назавжди забути про захворювання носа і їх сезонні загострення?

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування захворювань носа

Види послуги

Можливості ЛОР-відділення

Чи знаєте ви, що простий нежить може спровокувати розвиток важкого отиту або гнійного риніту? ЛОР-відділення VIRTUS пропонує прогресивні методики хірургічного лікування будь-яких форм порушення носового дихання. Наші фахівці мають величезний досвід вирішення проблем, які пов’язані з викривленням носової перегородки, розростанням слизової і аденоїдів, змінами у мигдаликах і піднебінних залозах, запальними процесами придаткових пазух і новоутворами в носі. Хірургічні методи, які ми щодня використовуємо у своїй практиці, дозволяють швидко та безболісно усунути причину порушення дихання.

У більшості випадків наші хірурги застосовують малотравматичні методики. Це означає, що під час операції лікар зачіпає тільки ділянку, котра вимагає лікування, і не травмує сусідні тканини та судини. Такий підхід є комфортним для пацієнта та потребує короткого періоду відновлення – лише кілька днів. Після операції пацієнти йдуть додому з клініки в той же день. Це так звана хірургія одного дня. Застосовувані методики ефективні як для лікування дорослих, так і дітей.

ЛОР-хірурги VIRTUS досконало володіють ендоскопічною хірургією порожнини та пазух носа, а також хірургією основи черепа:

ЛОР-операції

Нині абсолютно не варто боятися ЛОР-операції. Завдяки мікроінструментарію та спеціальному оптичному обладнанню такі операції тривають всього кілька хвилин. Деякі операції можуть виконуватися під місцевою анестезією як амбулаторна процедура. І при цьому ці витончені операції показали свою високу ефективність у лікуванні таких захворювань:

ЛОР-хірурги VIRTUS готові надати допомогу в лікуванні найскладніших захворювань дихальних шляхів, а також захворювань носа, поєднаних з іншими патологіями голови, шиї, горла та вуха. Також ми маємо успішний досвід лікування доброякісних і злоякісних новоутворів голови та шиї. Звичною практикою для наших хірургів стали ревізії – повторні операції після попереднього невдалого хірургічного втручання.

Клітинна терапія

Ми також готові допомогти в корекції хворобливих станів, лікуванням яких займається дуже невелика кількість фахівців, а рекомендовані методики не дають очікуваного полегшення. Наприклад, синдром порожнього носа – стан при атрофії слизових тканин носових шляхів. У нашій біотехнологічній лабораторії ми займаємося створенням інноваційних та орієнтованих на майбутнє методів лікування. Для лікування синдрому порожнього носа ми пропонуємо краплі й ін’єкції, які вже показали перші позитивні результати. Використання аутологічного біоматеріалу в лікуванні ЛОР-захворювань є високоефективним і безпечним.

Ріносептопластика

Крім відновлення функції носового дихання ЛОР-хірурги VIRTUS спеціалізуються на реконструкції носа після травм і переломів. Працюючи в одній команді з пластичними хірургами у нас є можливість під час однієї операції повернути носу можливість нормального дихання (септопластика) і відновити його форму (ринопластика). За бажанням пацієнта пластичний хірург може провести корекцію форми і розміру носа, але за однієї умови: ніс – це важливий орган, тому він повинен виконувати свою основну функцію вільного і повноцінного дихання.

Консервативні методики

Як ми вже говорили, операція – це крайній захід, який вимагає медичних показів. У тих випадках, коли можна впоратися із захворюванням за допомогою консервативних методик, наші ЛОР-фахівці обов’язково це зроблять. VIRTUS має у своєму розпорядженні повний набір можливостей для лікування ЛОР-захворювань різної локалізації та складності:

 • Діагностичні та лікувальні антропункції навколоносових синусів
 • Методи активного та пасивного трансферу лікарських речовин при запальних і незапальних захворюваннях носа, синусів носоглотки
 • Немедикаментозна терапія ринітів вагітних
 • Відновлювальна терапія периферичних нюхових невропатій
 • Лікування мукоциліарних дискінезій запальної і незапальної етіології
 • Медикаментозні та немедикаментозні внутрішньоносові блокади при запальних і дистрофічних захворюваннях носа
 • Медикаментозний лізис і профілактика рецидиву при назальних поліпозах
 • Всі види фізіотерапії

Корекція порушень носового дихання у VIRTUS – це дбайливі методики, які довели свою ефективність, набір необхідного діагностичного та лікувального устаткування, команда іменитих лікарів-отоларингологів і аргументована цінова політика. Ми пропонуємо якісне та доступне лікування захворювань носа кожному, хто втомився від застарілих і малоефективних процедур і шукає швидкий та надійний спосіб позбутися від набридлого захворювання.

Пилипюк Дмитро Миколайович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 13
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Піонтковська Марина Борисівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 39
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Цепколенко Олександра Володимирівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 7
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Бобров Андрій Леонідович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Даюб Алі Ахмедович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург, сурдолог
Стаж роботи (років): 7
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Шкапін Микита Валерійович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 5
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Одеса
Буніна, 10
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Оториноларингологія
Консультація лікаря-оториноларинголога вищої категорії (рiно- та ендоскопічне обстеження) 700 600
Консультація лікаря-оториноларинголога (рiно- та ендоскопічне обстеження) 500 500 640
Консультація лікаря оториноларинголога (без ендоскопічного обстеження) 400 400 550
Повторна консультація лікаря-оториноларинголога 350 350 350
Детский ЛОР баннер

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

Яна, пацієнтка доктора Дмитра Пилипюка в Одесі
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат