+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Хірургія голови та шиї

Хірургія голови та шиї

Лікарі VIRTUS перебувають у постійному пошуку нових можливостей для поліпшення можливостей лікування і вдосконалення використовуваних методик. Ми були одними з перших, хто почав застосовувати мікросудинну хірургію на голові та шиї, трансоральну лазерну мікрохірургію і трансоральне видалення пухлин.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Хірургія голови та шиї

Хірургічні можливості

У нашій операційній за участю нейрохірургів проводять складні операції на голові та шиї за допомогою ендоскопічних методів. Сьогодні ми видаляємо пухлини мозку через основу носа і лобних пазух – раніше такі операції вимагали великих трепанацій черепа.

Наша клініка вже добре відома в діагностиці та лікуванні ЛОР-онкології. Ми проводимо профілактику і лікування доброякісних і злоякісних захворювань глотки та гортані. Спеціальна діагностична система дозволяє нам проводити точну діагностику ротоглотки – освітлюючий слизову спектр показує патологічне скупчення судин, яке є попередником онкологічних захворювань. Для своєчасної корекції передракових станів ми застосовуємо лазерну коагуляцію, хірургічний розтин й інші методи.

З чим можна звертатися?

Аденома гіпофіза – поширене захворювання мозку. Але навіть з таким грізним противником ми можемо впоратися через ЛОР-доступи. Це ювелірна робота, де ЛОР-хірургу важливо акуратно створити простір для роботи нейрохірурга, при цьому обійти життєво важливі судини та нерви. Весь процес контролює команда анестезіологів-реаніматологів, які в післяопераційному періоді повинні збалансувати гормональний фон, стабілізувати роботу всіх систем організму й адаптувати пацієнта до нового стану. У разі потреби ми також залучаємо ендокринолога. Як бачите, це висококласна медична командна робота.

Ми успішно працюємо з вродженими патологіями: заячою губою і вовчою пащею. Команда ЛОР-хірургів, пластичних хірургів, щелепно-лицевих хірургів відновлює не тільки функцію носа, вирівнює прикус, але й відтворює форми обличчя так, що молоді люди повертаються до активного життя з мінімальними слідами дитячих вроджених вад. Також ми проводимо реконструкцію вух і носа після травм.

Хірурги VIRTUS мають великий досвід лікування поєднаних захворювань. Під час симультанної операції ми можемо відновити функцію органу та поліпшити його зовнішній вигляд, форму та розмір, коригувати одночасно кілька патологій. Для пацієнта симультанна операція має цілу низку переваг: один наркоз, одна операція, одна команда хірургів, які злагоджено працюють над спільним завданням, а також один період на відновлення.

Коли потрібно звертатися?

Чим швидше людина звертається за допомогою, особливо якщо мова йде про онкологію, тим малотравматичнішим буде лікування. Профілактичні процедури та малоінвазивні операції або не залишають сліду втручання, або це мінімальні наслідки, які легко піддаються коригуванню. Але в деяких випадках хірургам доводиться робити відкриті операції. Тоді вже не обійтися без можливостей пластичної хірургії, а також лазерних технологій і аутологічних біоматеріалів для корекції рубця.

Переваги ЛОР-відділення VIRTUS

Одна з ключових переваг роботи ЛОР-відділення VIRTUS – це комплексний підхід. Ми завжди прагнемо зробити більше, ніж від нас очікують, тому підключаємо всі можливі ресурси для досягнення ідеального результату. Крім повного спектру технічних та лабораторних можливостей ми задіємо потенціал кращих лікарів. У нас є досвід командної роботи з фахівцями в сферах аудіології, ендокринології, офтальмології, дерматології, алергології, імунології, неврології, онкології та в інших сферах.

Пилипюк Дмитро Миколайович

Пилипюк Дмитро Миколайович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 13
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Піонтковська Марина Борисівна

Піонтковська Марина Борисівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 39
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Даюб Алі Ахмедович

Даюб Алі Ахмедович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург, сурдолог
Стаж роботи (років): 7
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Одеса
Буніна, 10
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Одеса, Буніна, 10
  • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Оториноларингологія
Консультація лікаря-оториноларинголога вищої категорії (рiно- та ендоскопічне обстеження) 700 600
Консультація лікаря-оториноларинголога (рiно- та ендоскопічне обстеження) 500 500 640
Консультація лікаря оториноларинголога (без ендоскопічного обстеження) 400 400 550
Повторна консультація лікаря-оториноларинголога 350 350 350
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

(Русский) Юрий – Пилипюк
(Русский) Мищенко – Пилипюк
(Русский) Владимир – Пилипюк
Яна, пацієнтка доктора Дмитра Пилипюка в Одесі
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат