+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування цукрового діабету II типу власними стовбуровими клітинами

Лікування цукрового діабету II типу власними стовбуровими клітинами

Цукровий діабет II типу або, як його ще називають, інсулінонезалежний можна назвати справжнім бичем сучасного суспільства.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування цукрового діабету II типу власними стовбуровими клітинами

Це захворювання супроводжується порушенням вуглеводного обміну і постійно підвищеним вмістом цукру в крові, в результаті чого порушуються обмінні процеси в організмі. В першу чергу страждають імунна система, судини і такі найважливіші органи, як головний мозок, серце, нирки, і очі.

Найбільш поширеними ускладненнями цукрового діабету II типу є:

 • Нефропатія
 • Хронічна ниркова недостатність
 • Інфаркт міокарда
 • Гангрена стопи
 • Сліпота
 • Невропатія

Серед причин розвитку даного захворювання головну роль відіграє спосіб життя. Найбільш часто цукровий діабет II типу діагностується у пацієнтів у віці від 40 років, з надмірною масою тіла. Однак, на жаль, сьогодні спостерігається стійка тенденція до «омолодження» даного захворювання. Жирова тканина сприяє зниженню чутливості до інсуліну і навіть при його нормальному рівні вплив на вуглеводний обмін зменшується. В результаті підвищується рівень цукру. Також серед каталізаторів хвороби окремо можна виділити неправильні харчові звички, малорухливий спосіб життя, артеріальну гіпертензію та стреси, важливу роль відіграє генетичний фактор.

Особливе «підступність» цукрового діабету II типу полягає в тому, що його симптоми виражені неяскраво і довгий час можуть залишатися непоміченими.

Особливу настороженість повинні викликати:

 • Відчуття сухості в роті
 • Посилення почуття спраги
 • Почастішання сечовипускання
 • Довго гояться рани й рани
 • Кровоточивість ясен
 • Сухість шкіри
 • Грибкові захворювання
 • Погіршення зору

Внести ясність може аналіз крові на рівень цукру, який людина, яка уважно ставиться до свого здоров’я, повинна здавати регулярно.

Лікування цукрового діабету 2 типу

Якщо Вам поставили аналіз «цукровий діабет II типу», не слід панікувати і впадати у відчай, просто прийшов час більш уважно поставитися до свого здоров’я та способу життя.

Традиційне лікування засноване в першу чергу на дотримання спеціальної дієти і прийомі цукрознижувальних препаратів. Воно вимагає від пацієнта неухильного дотримання всіх рекомендацій лікаря. Однак і в цьому випадку численні ускладнення практично неминучі і вимагають додаткової медикаментозної терапії для підтримки нормальної роботи серця, поліпшення кровообігу і підтримки артеріального тиску в межах норми.

Клітинна терапія є найбільш оптимальним методом лікування. За вироблення гормону інсуліну в нашому організмі відповідальними є так звані бета-клітини. Їх кількість при цукровому діабеті поступово і постійно знижується, в результаті чого підвищується рівень цукру, руйнуються важливі білки і порушуються обмінні процеси. Введення аутологічних (власних) стовбурових клітин дозволяє природним чином відновити необхідну кількість бета-клітин. Завдяки цьому збільшується вироблення власного інсуліну і відповідно знижується потреба в препаратах знижують цукор, відбувається поступова нормалізація обмінних процесів, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується кровопостачання і робота головного мозку.

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
45+ лет успешной практики
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 24
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Козій Ніна Ігорівна

Лікар УЗД, ендокринолог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат