+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Сучасні регенеративні технології сьогодні успішно застосовуються в багатьох країнах світу. У тому числі не тільки для лікування цілого ряду захворювань, але і з метою омолодження, поліпшення якості життя в цілому, продовження повноцінного, активного довголіття, лікування синдрому хронічної втоми і результатів постійного стресу, поліпшення якості сексуального життя.

Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Ці унікальні можливості відкривають перед нами власні стовбурні клітини. Вони є неспеціалізованими, здатними до самооновлення протягом тривалого часу. Стовбурові клітини набагато довше всіх інших клітин нашого організму залишаються молодими, так як мають низьку метаболічну активність і відносно рідко діляться. Але головне, тільки стовбурові клітини мають особливим властивістю – в разі необхідності купувати потрібну спеціалізацію, приймаючи риси і здатності клітин, що виконують в організмі конкретну роль. Саме тому стовбурові клітини називають «золотим резервом» оновлення нашого організму.

В людині природою закладено можливість до самовідновлення і оновленню, яка чітко простежується на прикладі загоєння ран. Однак така можливість зберігається до тих пір, поки стовбурові клітини шкіри зберігають свою функціональну активність. А раз вони довше інших клітин залишаються молодими, чому ж з певного віку швидкість природного відновлення шкіри істотно знижується?

Процедура омолодження власними стовбуровими клітинами

В першу чергу проводяться попередні лабораторно-діагностичні дослідження для оцінки загального стану здоров’я пацієнта. Потім проводиться забір невеликої кількості жирової тканини, з якої виділяються і культивуються в лабораторних умовах до необхідної кількості стовбурові клітини. Після цього проводиться власне процедура аутотрансплантации стовбурових клітин шляхом внутрішньовенного введення. Відразу ж після проведення процедури пацієнт може повернутися до свого повсякденного життя.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Результати

Результати багаторічних наукових досліджень (починаючи з 1960-х років Л. Хейфліка) довели, що відбувається це по тому, що стовбурові клітини не отримують потрібних сигналів. «Дати» такий сигнал можна шляхом введення власних стовбурових клітин. Вони витрачаються організмом, перш за все на такі першочергові завдання, як відновлення нормальної роботи серця, печінки, нирок, легенів та інших внутрішніх органів, нервової, ендокринної, імунної, сечостатевої систем. Таким чином, відбувається вирішення внутрішніх проблем організму, відновлення його нормальної життєдіяльності, тієї основи, без якої неможливо справжнє омолодження. Наша шкіра це важливий орган, який існує суверенно від тіла. Отже, поліпшити стан шкіри, повернути їй молоді властивості можна тільки шляхом вирішення внутрішніх проблем всього організму, а також поліпшення харчування і стимуляції обмінних процесів шкіри. Таким чином, введення стовбурових клітин пацієнтам, які бажають не тільки добре виглядати, але і відмінно себе почувати, сприяє:

  • підвищенню працездатності
  • поліпшенню пам’яті
  • нормалізації імунітету
  • швидкого виходу зі стресу
  • нормалізації сну
  • відновленню лібідо

Саме ці чинники є складовою частиною поняття якість життя.

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 45
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 25
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Осташевська Ірина Миколаївна

Дерматолог, косметолог
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 10
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Детский ЛОР баннер

Консультація щодо лікування за допомогою стовбурових клітин

Готово!

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат