+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Сучасні регенеративні технології сьогодні успішно застосовуються в багатьох країнах світу. У тому числі не тільки для лікування цілого ряду захворювань, але й з метою омолодження, покращення якості життя в цілому, продовження повноцінного, активного довголіття, лікування синдрому хронічної втоми і результатів постійного стресу, покращення якості сексуального життя.

Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Ці унікальні можливості відкривають перед нами власні стовбурні клітини. Вони є неспеціалізованими, здатними до самооновлення впродовж тривалого часу. Стовбурові клітини значно довше всіх інших клітин нашого організму залишаються молодими, так як мають низьку метаболічну активність і відносно рідко діляться. Але головне, лише стовбурові клітини володіють особливою властивістю – в разі необхідності набувати потрібної спеціалізації, приймаючи риси і здатності клітин, що виконують в організмі конкретну роль. Саме тому стовбурові клітини називають «золотим резервом» оновлення нашого організму.

В людині природою закладена здатність до самовідновлення і оновлення, яка чітко прослідковується на прикладі загоєння ран. Однак така можливість зберігається до того часу, доки стовбурові клітини шкіри зберігають свою функціональну активність. А оскільки вони довше інших клітин залишаються молодими, чому ж з певного віку швидкість природного відновлення шкіри істотно знижується?

Процедура омолодження власними стовбуровими клітинами

В першу чергу проводяться попередні лабораторно-діагностичні дослідження для оцінки загального стану здоров’я пацієнта. Потім проводиться забір невеликої кількості жирової тканини, з якої виділяються і культивуються в лабораторних умовах до необхідної кількості стовбурові клітини. Після цього проводиться власне процедура аутотрансплантації стовбурових клітин шляхом внутрішньовенного введення. Відразу ж після проведення процедури пацієнт може повернутися до свого повсякденного життя.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Результати

Результати багаторічних наукових досліджень (починаючи з 1960-х років Л. Хейфліка) довели, що відбувається це тому, що стовбурові клітини не отримують потрібних сигналів. «Віддати» такий сигнал можна шляхом введення власних стовбурових клітин. Вони витрачаються організмом перш за все на такі першочергові завдання, як відновлення нормальної роботи серця, печінки, нирок, легень та інших внутрішніх органів, нервової, ендокринної, імунної, сечостатевої систем. Таким чином відбувається вирішення внутрішніх проблем організму, відновлення його нормальної життєдіяльності, тієї основи, без якої неможливе справжнє омолодження. Наша шкіра — це важливий орган, який існує суверенно від тіла. Отже, покращити стан шкіри і повернути їй «молоді» властивості можна лише шляхом вирішення внутрішніх проблем всього організму, а також покращення живлення і стимуляції обмінних процесів шкіри. Таким чином, введення стовбурових клітин пацієнтам, які бажають не лише добре виглядати, але й відмінно себе почувати, сприяє:

  • підвищенню працездатності
  • покращенню пам’яті
  • нормалізації імунітету
  • швидкому виходу зі стресу
  • нормалізації сну
  • відновленню лібідо

Саме ці чинники є складовою частиною поняття «якість життя».

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 48
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 28
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 21
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Цепк Ганна

Консультація щодо лікування за допомогою стовбурових клітин

Готово!

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Відео-відгуки пацієнтів

Мария – Есауленко
Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Вікові зміни шкіри обличчя у жінок, в першу чергу, виявляються у вигляді зморшок та птозу. Обидві проблеми далеко не завжди пов’язані лише з віком.
Що таке целюліт і чи потрібно з ним щось робити?

Що таке целюліт і чи потрібно з ним щось робити?

Багато людей прагнуть покращити зовнішній вигляд шкіри з допомогою найрізноманітніших засобів, намагаючись позбутися целюліту з допомогою фізичних вправ, різних дієт, косметичних засобів, масажів.
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Методи збільшення губ

Методи збільшення губ

У сучасному світі існує яскраво виражений тренд на пухкі й чітко виражені губи. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші методи збільшення губ.
Як позбутися від зморшок під очима?

Як позбутися від зморшок під очима?

Зморшки під очима - проблема, яка рано чи пізно з'являється в житті кожної людини, а як ефективно боротися зі зморшками під очима ви дізнаєтеся…
Що таке клітинна терапія і в чому її переваги

Що таке клітинна терапія і в чому її переваги

У цій статті ми розповімо про клітинну терапію. Цю перспективну методику застосовують для лікування складних захворювань, реабілітації після травм, а також для омолодження організму.
Стовбурові клітини жирової тканини: що це таке?

Стовбурові клітини жирової тканини: що це таке?

У цій статті мова піде про перспективи отримання стовбурових клітин (СК) з власного жиру людини
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат