+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
PRP в стоматології

PRP в стоматології

Якщо ви плануєте проводити лікування захворювань ясен (гінгівіт, пародонтит), видалення зубів, постановку імплантів, кістковопластичні операції (синус-ліфтинг), ми допоможемо вам досягти і закріпити бажаний результат.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Буніна, 10
PRP в стоматології

Що таке PRP?

Однією з найбільш частих причин звернень до стоматолога служить кровоточивість, болючість ясен, рухливість зубів, нерідко необхідність заповнення дефекту зубних рядів имплантами. Пацієнт стикається з низкою проблем під час лікування. При гінгівіті, пародонтиті це тривалість курсів лікування. При постановці імплантів це необхідність, часом декількох операцій, відновний період після яких, вимагає часу і робить неможливим швидке повернення пацієнта до звичайного життя. Регенеративні технології, які прийшли сьогодні і в стоматологію пропонують новий підхід до вирішення цих проблем.

PRP – це високоефективний біологічний стимулятор процесів регенерації, що містить в собі фактори росту, у високій концентрації, а так само гормони, білки і вітаміни у природному комбінації.

PRP абсолютно безпечна, так як виділяється з власної крові пацієнта. З неї в умовах біотехнологічної лабораторії готується ін’єкційна форма, яка містить необхідне для досягнення лікувального ефекту, кількість чинників зростання. Вона вводиться лікарем у проблемні зони. Важливим є те, що компоненти, що містяться в плазмі, є абсолютно природними для людини, вони не є мутагенами і не можуть викликати онкології, пухлин та інших негативних реакцій.

Як відбувається регенерація?

Введена, в слизову порожнини рота PRP, завдяки вмісту в ній факторів росту, викликає проростання капілярів, нормалізує гемодинаміку, тканинне дихання, обмін речовин. Одночасно відбувається процес зміцнення кісткової тканини, формування матриксу колагену і кістки за участю кісткових морфогенетичних білків колагену. Відбувається активація місцевого імунітету.

Показання до застосування

  • Гінгівіт
  • Локалізований, генералізований пародонтит (1,2,3 ступеня тяжкості)
  • Пластика лунки після видалення зуба
  • Операції імплантації, синус-ліфтинг, остеопластіческіе операції по заміщенню кісткового дефекту перед імплантацією
  • Профілактика захворювань тканин пародонта

Таким чином, завдяки дії активних компонентів плазми збагаченої тромбоцитами ми добиваємося посилення регенеративних функцій самого організму, отримуємо прогнозований результат лікування, прискорюємо терміни відновлення в післяопераційному періоді, закріплюємо і пролонгуємо ефект консервативної терапії при лікуванні гінгівіту, пародонтиту.

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 45
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Бакун Олександр Михайлович

Стоматолог, хірург-стоматолог
Стаж роботи (років): 35
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Крикляс Володимир Генріхович

Стоматолог, хірург-стоматолог
Стаж роботи (років): 35
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10
Детский ЛОР баннер

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

(Русский) Мария – Есауленко
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат