+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерне омолодження

Лазерне омолодження

Лазерне омолодження — це спосіб корекції змін шкіри за допомогою впливу лазерного променя. Методика вирішує естетичні проблеми шкіри, відновлюючи її природну красу.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерне омолодження

В Iнституті VIRTUS практикують два види лазерного омолодження: абляційне та неабляційне (фракційний фототермоліз або фраксель). Лазери розрізняються за потужністю і глибиною проникнення в структури шкіри. Абляційний лазер забезпечує позитивний вплив, руйнуючи пошкоджені шари шкіри. Так ми усуваємо проблеми постакне, шрамів, рубців і пігментації. Дію такого лазера називають шліфуванням шкіри. Це радикальний метод, але боятися його не варто — пошкодження шарів шкіри необхідне для покращення та глибокого оновлення в майбутньому.

Перевага неабляційного омолодження — в накопичувальному ефекті та короткому реабілітаційному періоді. Неабляційний лазер або фракційний фототермоліз діє акуратно на епідерміс (зовнішній шар шкіри). Процедуру ще називають лазерним пілінгом. Щадний лазерний промінь звужує пори, розгладжує зморшки, видаляє судинні сітки, покращує колір обличчя. Процедуру проводять цілорічно для будь-якого типу шкіри. Рекомендується проходити курсом.

Кому підходить лазерне омолодження?

Краса шкіри — це відповідальність та результат численних зусиль. Якщо ви ставитеся до своєї зовнішності, як до твору мистецтва і хочете оздоровити шкіру, вам сподобається ефект процедури лазерного омолодження.

У чому перевага лазера?

Лазер — безпомилкова та безпечна методика сучасної косметології. Лазерні промені діють точково на вибрані ділянки шкіри. Лазер не впливає на м’язи, кістки, лімфовузли. Його функція — в уповільненні старіння і терапії запальних процесів. Крім того, лазер стерильний та має антибактеріальну дію. Завдяки лазерному омолодженню шкіра набуває тонусу та свіжості, а на щоках з’являється гарний рум’янець.

Покази та протипокази для лазерного омолодження

Далі опишемо випадки, в яких рекомендують лазерне омолодження шкіри. І відразу ж вказуємо, коли слід шукати інші варіанти усунення недоліків зовнішності.

Покази до абляційного методу омолодження:

 • Старіння шкіри
 • Рубці, шрами та пігментні плями
 • Стриї (розтяжки)
 • Постакне
 • Глибокі зморшки

Протипокази до абляційного методу омолодження:

 • Новоутворення на шкірі
 • Герпес у стадії загострення
 • Дерматит
 • Вагітність і період лактації
 • Цукровий діабет
 • Захворювання крові
 • Онкологія
 • Епілепсія
 • Вживання ретиноїдів

Покази до фракційного фототермолізу:

 • Розширені пори
 • Постакне
 • Розширені судини
 • Дрібні зморшки
 • В’ялість шкіри

Протипокази до фракційного фототермолізу:

 • Дерматит
 • Свіжий загар
 • Вагітність і період лактації
 • Епілепсія
 • Хвороби серцево-судинної системи
 • Онкологія
 • Цукровий діабет
 • Вживання ретиноїдів

Безпека при лазерному омолодженні 

Для того, щоб досконало володіти всіма сучасними методиками, наші хірурги навчаються впродовж всього життя. Засновник Інституту, Володимир Олександрович Цепколенко, особисто стежить за тим, щоб лікарі VIRTUS відповідали найвищим професійним стандартам. У нашій клініці немає пластичних хірургів без відповідного сертифікату — це одна з ключових переваг фахівців VIRTUS.

Лікарі Інституту VIRTUS безперервно навчаються і володіють сучасними методиками. У нас працюють лікарі, чий професіоналізм підтверджений відповідними сертифікатами і нагородами. Команда VIRTUS гарантує безпеку своїм пацієнтам. Чому ми так впевнені в своїх силах? Наша робота базована на принципах, яким слідуємо кожен день. Ми не проводимо процедури, які можуть нашкодити здоров’ю наших пацієнтів. Усе обладнання відповідає найвищим вимогам — на рівні найсучасніших клінік світу. В роботі використовуємо лише стерильні одноразові інструменти і впевнені в їхній якості.

Популярнi питання

Чи діють комплексні рішення у VIRTUS?

В Iнституті VIRTUS одночасно можна зробити кілька процедур. Лікарі працюють, як злагоджений механізм годинника. Наші фахівці досконало володіють комплексним підходом вдосконалення зовнішності — ми можемо запропонувати різні комбінації процедур. Наприклад, під час однієї операції лікарі роблять шліфування обличчя і поліпшення форми грудей. А також одночасно здійснюють процедури з впливом лазера та ліпофілінг, усувають асиметрію грудей і видаляють доброякісні пухлини. Усе це можливо в VIRTUS! Ми робимо найкраще з можливого і гарантуємо медичну безпеку.

Ускладнення можливі?

Ускладнення після лазерного омолодження — рідкість. Такі ситуації виникають через неправильне використання лазера або станів пацієнта, які можуть бути протипоказами до проведення процедури. Тому на попередній консультації важливо чесно повідомити всю інформацію про стан вашого здоров’я. Важливо бути готовим до процесу загоєння шкіри, прислухатися і виконувати рекомендації лікаря.

Чи потрібні інші косметичні процедури для посилення ефекту лазера?

У деяких випадках ми рекомендуємо додаткові косметичні процедури, щоб закріпити дію лазера і пролонгувати ефект. У комбінації з лазером застосовуємо хімічний пілінг і біоревіталізацію. Лікар підбирає індивідуальну програму на базі особливостей шкіри і побажань пацієнта.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до лазерного омолодження

Для проведення абляційного омолодження необхідна попередня підготовка. Оскільки метод прирівнюється до операції, то і готуватися до процедури потрібно відповідно. Здати аналізи: печінкові проби, біохімію крові, загальний аналіз крові — на підставі результатів досліджень лікар зробить висновок про стан здоров’я пацієнта та ухвалить рішення про можливість проведення процедури. Також необхідна консультація лікаря-анестезіолога, оскільки абляційне омолодження проводиться під загальною анестезією.

Для неабляційного омолодження підготовка не потрібна.

Етапи процедури лазерного омолодження

 1. Лікар-дерматолог призначає день проведення процедури. Пацієнт приходить до клініки до 8 ранку натщесерце і з гарним настроєм. У VIRTUS є все необхідне, що може знадобитися пацієнту для комфортного перебування.
 2. Процедура шліфування обличчя проводиться в операційній під загальною анестезією. У клініці застосовується безпечна анестезія і надсучасне обладнання, яке мінімізує дози препаратів, які необхідно вводити.
 3. Після процедури пацієнт знаходиться добу в стаціонарі під наглядом фахівців. На відновлення знадобиться час. Зазвичай оновлення основних шарів шкіри триває близько двох тижнів, залежно від індивідуальних особливостей. Шкіра після операції потребує захисту та ретельного догляду. Прислухайтеся до рекомендацій лікаря. Відразу після операції можливі неприємні відчуття. Цю проблему допоможуть вирішити креми Бепантен і Траумель.
 4. Лікар рекомендує користуватися сонцезахисним кремом ще 3 місяці після процедури — сонячні промені небезпечні в цей період. Через два тижні після операції потрібно додатково зволожувати шкіру косметикою. На цьому етапі косметика не повинна містити кислот і активних компонентів, а тільки живити шкіру і допомагати її відновленню.

Метод неабляційного або фракційного лазерного омолодження діє за принципом «прийшов, зробив і пішов». Триває близько 30 хвилин. Лікар очищає шкіру пацієнта, наносить крем-анестетик і починає процедуру. Апарат покриває шкіру сіткою променів. Лазерні промені діють на клітини шкіри. Таким чином, відбувається стимуляція утворення колагену й еластину.

Після фракційного омолодження шкіра почервоніє, але через кілька годин реакція мине й відновиться природний колір. Добу після процедури не варто користуватися косметикою. Ще кілька днів шкіра може лущитися. У ці дні рекомендується маскування шкіри за допомогою сонцезахисного крему.

Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Іванов Дмитро Альбертович

Іванов Дмитро Альбертович

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 30
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 21
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

История пациентки Анны Назаренко
Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Вікові зміни шкіри обличчя у жінок, в першу чергу, виявляються у вигляді зморшок та птозу. Обидві проблеми далеко не завжди пов’язані лише з віком.
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Стрес, пасивний спосіб життя і відсутність вільного часу часто посилюють проблему зайвої ваги на тілі. Позбутися від таких неприємних наслідків досить важко.
Методи збільшення губ

Методи збільшення губ

У сучасному світі існує яскраво виражений тренд на пухкі й чітко виражені губи. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші методи збільшення губ.
Лазерна епіляція – швидке і ефективне видалення волосся

Лазерна епіляція – швидке і ефективне видалення волосся

Проблема надлишкового волосся на обличчі і тілі не тільки зовнішня. Крім постійного фізичного, така ситуація часто викликає психологічний дискомфорт і призводить до появи багатьох…
Клітинні технології в косметології

Клітинні технології в косметології

Процес старіння неминучий, і, в першу чергу, його наслідки відображаються на стані шкіри. До цього призводить зниження рівня фібробластів.
Лазерна косметологія: усі за та проти

Лазерна косметологія: усі за та проти

На сьогоднішній день лазерна косметологія є досить популярною. Завдяки їй можна усунити такі естетичні дефекти, як пігментація, рубці, шрами, постакне і розтяжки.
Як позбутися від зморшок під очима?

Як позбутися від зморшок під очима?

Зморшки під очима - проблема, яка рано чи пізно з'являється в житті кожної людини, а як ефективно боротися зі зморшками під очима ви дізнаєтеся…
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат