+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування ускладнень цукрового діабету

Лікування ускладнень цукрового діабету

Цукровий діабет – це хвороба, пов’язана з порушенням функції підшлункової залози, яка призводить до порушення кровообігу і обмінних процесів в організмі, що супроводжується важкими наростаючими ускладненнями.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Одеса, Буніна, 10
  • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування ускладнень цукрового діабету

Кожна людина, що страждає на цю хворобу, стикається з нирковою патологією, ураженням органу зору, яке у крайніх випадках призводить до сліпоти, а також порушенням роботи нервової і серцево-судинної систем, трофіки нижніх кінцівок, аж до утворення виразок.

Порушення роботи нирок або діабетична нефропатія

У хворих на цукровий діабет, особливо при постійно високих рівнях глікемії, розвивається ураження нирок – діабетична нефропатія. Нирки, що не справляються з навантаженням, починають виводити разом із сечею білок. Крім того, поступово відбувається розвиток ниркової гіпертензії або підвищення артеріального тиску, в результаті якого ураження органу значно посилюється. Виникає порушення обмінних процесів, що розвивається в результаті нестачі інсуліну і мікроциркуляції в тканинах нирок. З часом це призводить до хронічної ниркової недостатності.

Для того, аби запобігти розвитку цієї патології, прояви якої на ранній стадії малопомітні, при постановці діагнозу «цукровий діабет» необхідно починати профілактичні заходи, рекомендовані лікарем-урологом.

Ураження органу зору або діабетична ретинопатія

Порушення кровообігу і мікроциркуляції, що відбуваються при цукровому діабеті, торкаються, у тому числі, й очних судин. На початкових стадіях хворі, як правило, не відчувають погіршення зору. Однак, поступово просвіт очних судин звужується, відбуваються дегенеративні зміни їх стінки і втрата еластичності, що призводить зниження гостроти зору. При цьому відбувається формування рубців і відкладення солей на сітківці очей, що здатне призвести до таких важких наслідків як відшарування сітківки і навіть сліпоти. Вкрай важливо для всіх хворих на цукровий діабет раз на рік проходити обстеження у офтальмолога.

Діабетична невропатія

Цукровий діабет небезпечний тим, що зачіпає всі органи і системи організму, не є винятком і нервова система. Розвивається сенсорна невропатія, пов’язана з порушенням чутливості. Це проявляється у вигляді оніміння, «мурашок», мерзлякуватості, чутливості шкіри.

Ураження нижніх кінцівок

Для цукрового діабету характерні пошкодження нервів і порушення циркуляції крові у нижніх кінцівках. В результаті відбувається не лише втрата чутливості, але й нерідко утворення виразок на ногах, що довго не гояться, ураження суглобів і прогресування гнійно-некротичних процесів. У крайніх випадках єдиним методом лікування залишається хірургічне видалення уражених тканин.

Застосування власних стовбурових клітин для лікування ускладнень цукрового діабету

Введення власних клітин пацієнта дозволяє впливати на першопричину хвороби – відновлення нормального рівня інсулін-продукуючих клітин – острівців Лангерганса, а отже:

  • Нормалізувати вироблення інсуліну і стабілізувати рівень цукру
  • Відновити нормальну роботу і живлення ураженого органу
  • Нормалізувати роботу серцево-судинної системи, нирок, очей, покращити трофіку тканин нижніх кінцівок.
Цепколенко Володимир Олександрович

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 47
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Моршнева Світлана Петрівна

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 26
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Рыбак консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
(Русский) Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат