+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування цукрового діабету 2 типу власними стовбуровими клітинами

Лікування цукрового діабету 2 типу власними стовбуровими клітинами

Цукровий діабет 2 типу або, як його ще називають, інсулінонезалежний можна назвати справжнім лихом сучасного суспільства.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування цукрового діабету 2 типу власними стовбуровими клітинами

Це захворювання супроводжується порушенням вуглеводного обміну і постійно підвищеним вмістом цукру в крові, у результаті чого порушуються обмінні процеси в організмі. В першу чергу страждають імунна система, судини і такі життєво важливі органи, як головний мозок, серце, нирки і очі.

Найпоширенішими ускладненнями цукрового діабету 2 типу є:

 • Нефропатія
 • Хронічна ниркова недостатність
 • Інфаркт міокарда
 • Гангрена стопи
 • Сліпота
 • Невропатія

Серед причин розвитку даного захворювання головну роль відіграє спосіб життя. Найчастіше цукровий діабет 2 типу діагностується у пацієнтів у віці від 40 років, із зайвою вагою. Однак сьогодні спостерігається стійка тенденція до «омолодження» даного захворювання. Жирова тканина сприяє зниженню чутливості до інсуліну і навіть при його нормальному рівні вплив на вуглеводний обмін зменшується. В результаті підвищується рівень цукру. Також серед каталізаторів хвороби окремо можна виділити неправильні харчові звички, малорухливий спосіб життя, артеріальну гіпертензію та стреси, важливу роль відіграє генетичний фактор.

Особлива «підступність» цукрового діабету 2 типу полягає в тому, що його симптоми слабко виражені і тривалий час можуть залишатися непоміченими.

Особливу настороженість повинні викликати:

 • Відчуття сухості в роті
 • Посилення почуття спраги
 • Почастішання сечовипускання
 • Рани і садна, що довго не гояться
 • Кровоточивість ясен
 • Сухість шкіри
 • Грибкові захворювання
 • Погіршення зору

Внести ясність допоможе аналіз крові на рівень цукру, який людина, яка уважно ставиться до свого здоров’я, повинна здавати систематично.

Лікування цукрового діабету 2 типу

Якщо вам поставили діагноз «цукровий діабет 2 типу», не слід панікувати і впадати у відчай, просто прийшов час більш уважно поставитися до свого здоров’я та способу життя.

Традиційне лікування грунтується в першу чергу на дотриманні спеціальної дієти і прийомі цукрознижуючих препаратів. Воно вимагає від пацієнта неухильного дотримання всіх рекомендацій лікаря. Однак і в цьому випадку численні ускладнення практично неминучі і потребують додаткової медикаментозної терапії для підтримки нормальної роботи серця, покращення кровообігу і підтримки артеріального тиску в межах норми.

Клітинна терапія є найоптимальнішим методом лікування. За вироблення гормону інсуліну в нашому організмі відповідальними є так звані бета-клітини. Їх кількість при цукровому діабеті поступово і постійно знижується, в результаті чого підвищується рівень цукру, руйнуються важливі білки і порушуються обмінні процеси. Введення аутологічних (власних) стовбурових клітин дозволяє природним чином відновити необхідну кількість бета-клітин. Завдяки цьому збільшується вироблення власного інсуліну і відповідно знижується потреба в препаратах, що знижують цукор, відбувається поступова нормалізація обмінних процесів, нормалізується артеріальний тиск, покращується кровопостачання і робота головного мозку.

Цепколенко Володимир Олександрович

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 45
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Моршнева Світлана Петрівна

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 24
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Препараты Смартселл баннер

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
(Русский) Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат