+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Антивікова гінекологія

Антивікова гінекологія

Сучасна жінка прагне до ідеального стану не тільки обличчя і тіла, а й інтимних зон

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Антивікова гінекологія

З віком в організмі жінки відбуваються гормональні зміни, що є цілком природньо. Деякі з них, як зміни після пологів, є оборотними, інші, спричинені клімаксом — ні. Про ці останні й піде мова.

Зменшення кількості естрогенів — гормонів, які виробляють яєчники — призводять до перемін в усьому організмі: одрябління тканин, утворення зморшок, остеопорозу, накопичення жиру, тощо. Не є виключенням і інтимна зона: жінок турбують такі вікові зміни геніталій як сухість, дискомфортні відчуття під час сексу, нетримання сечі під час кашлю, чхання, фізичних навантажень — все це негативно впливає на якість життя.

Ми пропонуємо повне комплексне обстеження і широкий спектр варіантів вирішення цих проблем, адже кожний випадок є індивідуальним: скільки жінок — стільки підходів, тому неможливо розробити єдиний алгоритм дій для всіх. Декому достатньо лише якісно підібраної гормональної терапії, зміни режиму харчування і фізичних навантажень з особливою увагою на контроль кров’яного тиску. Дехто потребує й інших неоперативних методів корекції (зокрема, лазерних процедур) або хірургічних втручань (приміром, перінеопластики, корекції великих і малих статевих губ чи всього разом: симультанної операції з інтимного омолодження).

Показання та протипоказання до звернення за послугою антивікової гінекології

Головне показання для антивікової гінекології — незадоволеність жінки статевим життям і зовнішнім виглядом інтимної зони, але є й медичні показання: так, опущення стінок вагіни призводить до утворення щілини і відповідно зростання ризику потрапляння всередину і збільшення кількості патогенних мікроорганізмів, а опущення передньої стінки вагіни, разом з атрофією слизової через нестачу власних естрогенів, спричиняє нетримання сечі.

Щодо протипоказань для оперативної хірургії, слід зазначити, що операції проводяться під анестезією. А отже, є актуальними загальносоматичні причини:

 • інфаркти;
 • інсульти;
 • важка гіпертонія;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • запалювальні захворювання (так само актуально для лазерних процедур);
 • порушення згортання крові.

Після санації очагів інфекції можна повертатися до гінеколога щодо подальшої операції, а пацієнткам, які мають хронічні захворювання, слід спершу відвідати профільних фахівців для лікування.

Результат проходження процедур антивікової гінекології

Результатом антивікової гінекології є покращення якості життя, у тому числі статевого, відновлення чутливості інтимних зон та загальне задоволення жінки. Якісно подібрана гормональна терапія зменшує найнеприємніші симптоми клімаксу й стабілізує психологічний стан.

Реабілітація після процедур з антивікової гінекології

Реабілітація після лазерних процедур триває 7-10 днів. В цей час заборонено засмагати на пляжі чи в солярії, купатися у водоймах, басейні, ванні, а також займатися сексом.

Післяопераційні обмеження такі самі, але реабілітація є довшою: 1,5-2 місяці. Крім того, більше не можна піднімати важкі предмети, адже тоді результат операції зійде нанівець.

Популярні питання

Що буде, якщо не проводити процедур з антивікової гінекології?

Лікуватися треба вчасно, адже ситуація не покращиться сама собою, а навпаки стане гіршою. Відмова від пластики стінки піхви, приміром, може з часом призвести до випадіння матки. Чим довше зволікати з лікуванням, тим більш затратним і складним воно буде, і тим важче отримати результат, який задовольнить.

Підготовка до процедур з антивікової гінекології

З якою проблемою б не прийшла жінка, перше, що слід зробити — проконсультуватися у гінеколога та зробити ПАП-тест (цитологічний аналіз мазка з піхви), після чого лікар вже може планувати подальше лікування.

Якщо пацієнтці призначене лазерне омолодження піхви, спеціальна підготовка не потрібна — єдине, що необхідно зробити, це провести санацію очагів запалення. Після протизапалювальної терапії можна приступати до процедур. Лазерне омолодження піхви помічне не лише у антивіковій медицині, але й під час відновлення після пологів або гінекологічних втручань з ускладненнями, які призвели до утворення рубців.

Коли призначена хірургічна операція, підготовка стандартна і включатиме в себе консультацію анестезіолога, загальноклінічне обстеження (крові і сечі), біохімічний аналіз крові, коагулограмму, рентген легенів тощо — знову ж таки, аналізи індивідуальні для кожного випадку.

Коли йдеться про жінку, в якої ще не припинилися менструації, слід враховувати день цикла: всі оперативні втручання, пов’язані з інтимним омолодженням, найкраще робити одразу після місячних. Адже менструація — це час, коли регенерація знижена, а ризик кровотечі підвищений.

Етапи проведення процедур з антивікової гінекології

Антивікова гінекологія включає в себе гормональну терапію, лазерні процедури та хірургічні операції. Не все це потрібно кожній пацієнтці одночасно. Так, якщо жінка приходить зі скаргою на сухість у піхві, гормональної терапії та зволожуючих вагінальних свічок може бути цілком достатньо, а у випадку нетримання сечі все залежить від наявності анатомічних змін, які призвели до цієї скарги, і лише гормонами цього не вирішити. В даному випадку оптимальною буде сумісна робота уролога і гінеколога.

Гормональна терапія у антивіковій гінекології

Перед призначенням антивікової гормональної терапії лікар направляє пацієнтку на обстеження гормонального фона, аби виявити дисбаланс і гормональний дефіцит. Після цього призначається терапія для корекції її стану, а також надаються рекомендації щодо зміни способу життя (харчування, фізичні навантаження, контроль кров’яного тиску тощо).

Лазерні процедури у антивіковій гінекології

Наші гінекологи володіють лазерними методиками омолодження піхви та лікування нетримання сечі і знають, на які нюанси слід зауважувати. Як правило, терапія включає 3-4 сеанси з інтервалами 3-4 тижні на регенерацію тканин. Зазвичай вже після першої процедури жінка розуміє, наскільки покращився її стан, тож можливо, й операція їй вже не знадобиться. Але слід зауважити, що лазер — не пожиттєва панацея: результату вистачає в середньому на 1,5-2 роки. Якщо ми отримали добру реакцію організму на лазерне омолодження, то пацієнтка повертається для наступних процедур, коли позитивний ефект від лазера закінчиться.

Оперативне втручання у антивіковій гінекології

Слід зазначити, що у випадку з хірургією комплексний підхід дає кращий результат. Гормональні препарати, які покращують самопочуття жінки і впливають на еластичність тканин, помічні і при хірургічних втручаннях, адже сприяють кращому відновленню і закріпленню результатів. До хірургічних процедур з інтимної пластики відносяться:

 • зміна форми великих і малих статевих губ, включно з наповненням;
 • пластика передньої/задньої стінки піхви, у тому числі при опущеннях (кольпорафія);
 • корекція рубцевих змін.

Як правило, інтимна пластика — це симультанні операції, куди входять і пластика тазового дна, і пластика стінок піхви, і пластика промежини, завдяки чому зменшується обсяг піхви, відновлюється тонус м’язів піхви і тазового дна та коригуються вікові зміни.

Овчаренко Сергій Васильович

Овчаренко Сергій Васильович

Акушер-гінеколог, гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Стаж роботи (років): 26. Виконує близько 100 гістероскопічних та лапароскопічних операцій на рік
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Помєльнікова Юлія Андріївна

Помєльнікова Юлія Андріївна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Стаж роботи (років): 22
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Кушніренко Наталія Леонідівна

Кушніренко Наталія Леонідівна

Акушер-гінеколог, гінеколог, лапароскопічний хірург, лікар УЗД
Стаж роботи (років): 25
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Григораш Олена Олексіївна

Григораш Олена Олексіївна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Стаж роботи (років): 10
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Гінекологія
Консультація лікаря акушера-гінеколога вищої категорії 600
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога, кандидата медичних наук 500
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога 450
Консультація з питання гормональної дисфункції 700
Консультація лікаря гінеколога з УЗД органів малого тазу трансвагінально 800
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

Кристина – Овчаренко
Маша – Овчаренко
Від чого залежить жіноче здоров’я?

Від чого залежить жіноче здоров’я?

Навіть якщо ви виграли генетичний джекпот, життя в умовах війни і постійний супутній стрес вносять свої корективи у стан жіночого здоров’я.
Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

При відтермінуванні дітонародження жінки зрештою стикаються з проблемами в репродуктивній сфері.
Коли варто звернутися до лікаря щодо інтимної пластики

Коли варто звернутися до лікаря щодо інтимної пластики

Інтимна пластика — це низка операцій на органах, які входять в інтимну зону: зовнішніх — піхві, внутрішніх — вульві, та промежині.
Про що мовчать жінки: пролапс тазових органів

Про що мовчать жінки: пролапс тазових органів

З віком багато жінок стикаються з опущенням тазових органів. Разом з досвідченими гінекологами VIRTUS з’ясуємо, що ж це за проблема, чому вона виникає і…
Делікатні проблеми після пологів

Делікатні проблеми після пологів

Пологи природним шляхом - серйозне випробування для жінки і її організму. Як правило, для того, щоб допомогти малюкові з'явитися на світло, акушер-гінеколог проводить розсічення…
Менопауза — новий старт в жіночій долі

Менопауза — новий старт в жіночій долі

Найчастіше питання, які стосуються здоров'я жінки, її віком і здатністю до народження дітей, табуйовані - їх не прийнято обговорювати.
Сила м’язів тазового дна у жінок після родів і вплив на неї консервативних методів лікування

Сила м’язів тазового дна у жінок після родів і вплив на неї консервативних методів лікування

Чому важливо дбати про інтимні м’язи і що робити, якщо опущення сталося?
Про що мовчать жінки: синдром нетримання сечі

Про що мовчать жінки: синдром нетримання сечі

З віком, після пологів або зовнішніх травматичних впливів жінки стикаються з синдромом нетримання сечі.
Забаганка чи необхідність: навіщо робити інтимну пластику

Забаганка чи необхідність: навіщо робити інтимну пластику

У цій статті ми відкрито обговоримо делікатні питання інтимної пластики.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат