+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Пластика кінчика носа

Пластика кінчика носа

Пластика крил і кінчика носа є одним із найбільш затребуваних різновидів ринопластики (пластики носа). Її рекомендують у випадках коли задля досягнення бажаного естетичного результату досить скоригувати лише кінчик носа (його розмір, форму чи довжину).

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Пластика кінчика носа

Пластика кінчика носа – менш травматична операція, ніж повноцінна ринопластика, оскільки всі маніпуляції проводять тільки на хрящовій тканині, не торкаючись кістки носа. Незважаючи на низьку травматичність, пластика кінчика носа – це серйозне хірургічне втручання, яке повинен проводити досвідчений пластичний хірург. Від його майстерності та кваліфікації залежить не лише естетичний результат операції, а й збереження повноцінної дихальної функції носа. В Інституті пластичної хірургії VIRTUS корекцію кінчика носа проводять провідні пластичні хірурги, серед яких кандидати медичних наук та чинні члени Міжнародного товариства пластичних естетичних хірургів (ISAPS).

Є спосіб коригування кінчика носа без пластики, так звана безопераційна ринопластика. Для моделювання кінчика носа використовують ін’єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти (філери) або власну жирову тканину пацієнта (ліпофілінг). Результат контурної пластики кінчика носа філерами тимчасовий (орієнтовно 6 місяців), потім процедуру необхідно повторити.
Безопераційна ринопластика не зможе виправити виражені дефекти кінчика носа та не підходить пацієнтам із порушенням дихання, спричиненого викривленням носової перегородки. У цих випадках рекомендована ринопластика у поєднанні з септопластикою (хірургічною корекцією носової перегородки).

Покази та протипокази до лікування

Показом до проведення пластики кінчика носа є бажання покращити зовнішність та зробити риси обличчя більш пропорційними. Операція рекомендована, якщо кінчик носа:

 • дуже широкий;
 • асиметричний;
 • роздвоєний;
 • деформований внаслідок травми;
 • зміщений убік;
 • опущений донизу. Якщо підняти опущений кінчик носа, це також може призвести до поліпшення носового дихання, оскільки повітря вільно проникатиме в зовнішній носовий клапан.

Пластика кінчика носа може проводитися з метою візуального омолодження обличчя, оскільки з віком він опускається вниз. Якщо необхідно одночасно зменшити кінчик носа та видалити горбинку, то в цьому випадку потрібна повноцінна ринопластика.

Протипокази до хірургічної корекції крил та кінчика носа:

 • інфекційні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічні захворювання;
 • важкі захворювання серця та нирок;
 • хронічні захворювання на стадії загострення;
 • гіпертонія;
 • вагітність та період лактації.

Довіряйте лише сертифікованим пластичним хірургам!

Запишіться на консультацію до досвідченого пластичного хірурга, який проводить 40 операцій на місяць.

Популярні питання

З якого віку можна робити пластику кінчика носа?

Пластику кінчика носа за естетичними показами можна проводити після 18 років. До цього віку всі кістково-хрящові структури носа остаточно сформовані. Якщо є виражене викривлення носової перегородки (внаслідок травми, вроджених особливостей анатомії) та суттєве порушення дихальної функції, операцію можна провести раніше.

Як довго зберігатиметься результат пластики носа?

Результат хірургічної пластики носа зберігається протягом усього життя. Завдяки сучасним методикам проведення ринопластики хрящова тканина носа не розсмоктується з часом і повністю зберігає свою опорну функцію, тому повторна операція не потрібна.

З якими пластичними операціями можна поєднувати пластику кінчика носа?

Пластику кінчика носа можна поєднувати зі збільшенням грудей (мамопластикою), пластикою вушних раковин (отопластикою), збільшенням або зменшенням підборіддя (ментопластикою). В рамках омолоджувальних операцій ринопластику іноді проводять разом із блефаропластикою (корекцією верхніх та нижніх повік).

Хочете побачити приклади До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до лікування

Підготовка до зміни форми кінчика носа починається з консультації пластичного хірурга. Пацієнт озвучує побажання щодо власної зовнішності, потім проводиться огляд носа та фотозйомка обличчя з різних ракурсів. На основі неї роблять 3D-моделювання результату операції.

Оскільки у зв’язку з особливостями анатомії побажання пацієнта не завжди можна втілити, моделювання дозволяє підібрати оптимальну форму кінчика носа з погляду естетики та функціональності. Це гарантія того, що в результаті ринопластики пацієнт отримає передбачуваний результат. Ціна на пластику кінчика носа в Одесі в Інституті пластичної хірургії VIRTUS залежить від складності операції, виду наркозу та інших факторів і визначається хірургом на консультації.

Другий етап підготовки до зменшення кінчика носа – стандартне передопераційне обстеження, консультація анестезіолога та хірурга-отоларинголога. Якщо є потреба у проведенні септопластики (корекції носової перегородки) пацієнта можуть скерувати на КТ носа або риноманометрію (діагностику прохідності носових ходів). Усі консультації та обстеження можна пройти в Інституті VIRTUS.

Етапи лікування

Пластика кінчика носа може проводитись під місцевою анестезією чи наркозом. Основні етапи операції:

 1. Анестезія.
 2. Хірургічна корекція перегородки носа (септопластика). Операцію проводять якщо є покази. Септопластику виконує досвідчений хірург-отоларинголог.
 3. Пластика крил та кінчика носа. Пластичний хірург робить невеликі надрізи всередині або зовні носа, відокремлює хрящі від м’яких тканин та формує новий кінчик носа.
 4. Накладання швів та фіксуючої пов’язки.

Тривалість пластики кінчика носа становить орієнтовно 1–1,5 години. У деяких випадках операція може тривати до 3 годин.

Результат лікування

Кінчик носа після пластики стає більш естетично привабливим та відповідає пропорціям обличчя. Поліпшення форми помітно відразу після операції. Первинний результат ринопластики оцінюють через 3 тижні, коли зійдуть внутрішні та зовнішні післяопераційні набряки. Остаточний результат операції можна буде побачити через 6-10 місяців.

Реабілітація після лікування

Реабілітаційний період після пластики носа триває близько 10 днів. Протягом цього часу може бути помітна невелика закладеність носа через набряк слизової, яка мине самостійно. Шви, пов’язки чи спеціальний пластир знімають через 7–10 днів після операції. Протягом місяця після пластики носа не можна займатися спортом, приймати ванну, відвідувати сауну, баню, а також засмагати.

Сергій Валерійович Кадочніков, провідний пластичний хірург Інституту VIRTUS: «Будь-яку пластичну операцію не рекомендую робити незадовго до важливої події чи поїздки на відпочинок. Через індивідуальні особливості організму реабілітаційний період може затягнутися, наприклад, довше сходитимуть післяопераційні набряки та гематоми (синяки). У перший місяць після операції потрібно виключити зміну клімату, фізичні навантаження, перебування на сонці та активні види відпочинку, оскільки організму потрібен час на повноцінне відновлення».

Що буде, якщо не лікувати

Якщо не зменшити широкий кінчик носа, який порушує пропорції обличчя, це може призвести до невдоволення власною зовнішністю та розвитку психологічних комплексів. При вираженому опущенні кінчика носа відбувається порушення циркуляції потоку повітря в носових ходах. Згодом це призводить до потовщення слизової оболонки носа та розвитку вазомоторного риніту. Захворювання супроводжується постійним відходженням слизу, закладеністю носа та необхідністю використання судинозвужувальних крапель для полегшення дихання.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії900900
Консультація хірурга700720
Повторна консультація хірурга500500
Овчаренко

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Коли варто звернутися до лікаря через “проблеми” з носом

Коли варто звернутися до лікаря через “проблеми” з носом

Існує багато «проблем» з носом, які можуть привести людину до кабінету лікаря: естетичні та функціональні. Головне, своєчасно звертатися з проблемами з носом до лікаря.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Проблема носа «картоплею»?

Проблема носа «картоплею»?

Слід розуміти, що ніс «картоплею» - це типова естетична, а не функціональна проблема, з якою до нас щомісяця звертаються десятки людей
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Міфи про ринопластику

Міфи про ринопластику

Зовсім недавно цю операцію проводили для функціональних поліпшень і в цій статті ми зруйнували 8 популярних міфів про пластик
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат