+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Збільшення грудей

Збільшення грудей

Збільшення грудей, маммопластика – найбільш затребувана процедура естетичної хірургії в усьому світі. Збільшення грудей як символу жіночності покращує самосприйняття і задовольняє нагальну потребу кожної пацієнтки в сексуальній привабливості.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Збільшення грудей

В Інституті пластичної хірургії VIRTUS в Одесі практикують два загальновизнаних методи збільшення грудей – з встановленням силіконових імплантів і біоімплантінг – корекцію форми молочних залоз з використанням власних жирових тканин. Кожна з технологій має свої переваги:

 • Силіконові ендопротези забезпечують збереження форми та об’єму грудей протягом усього життя
 • Вживлення біоімплантатів дозволяє сформувати необхідний обʼєм і отримати природну форму молочних залоз, скорегувавши одночасно з цим «проблемні» зони з надмірною кількістю жирових відкладень

Покази та протипокази до збільшення грудей

Бажання жінки скорегувати форму та контури, збільшити груди – вже достатня підстава для проведення маммопластики. Серед об’єктивних причин, які приводять пацієнтку в кабінет пластичного хірурга:

 • Мастоптоз, опущення молочних залоз
 • Естетична гіпомастія – особливості розвитку, при яких груди мають пропорційно менший розмір щодо тіла
 • Постлактаційна інволюція
 • Вікові зміни залозистої тканини та сосково-ареолярного комплексу

Протипоказами для збільшення грудей силіконовими імплантами є порушення згортання крові, онкологія, вагітність і незавершена лактація.

В Інституті VIRTUS проводять симультанні (поєднані) операції, що передбачають виконання відразу декількох видів операцій протягом дії одного наркозу. Маммопластику можна поєднати з підтяжкою грудей (мастопексія), підтяжкою обличчя, лазерним омолодженням обличчя, пластикою верхніх або нижніх повік (блефаропластика) й іншими операціями. Дізнатися більше про проведення симультанної операції можна під час консультації у пластичного хірурга.

Реабілітація після збільшення грудей

Для пересадки жирової тканини на тілі роблять мікропрокол діаметром до 2 мм, тому рубців у ділянці втручання не залишається. Невеликі набряки та гематоми зникають через 7-10 днів, а загальний реабілітаційний період триває 2-4 тижні. Протягом цього часу слід уникати надмірних фізичних навантажень і перегріву.

З моменту пересадки жирових клітин вони відразу ж приживаються. По суті, біоімплантінг є процедурою трансплантації власних тканин, тому не викликає алергічних реакцій або відторгнення трансплантатів. Єдиний мінус методики – при коливаннях ваги пацієнтки понад 10 кг молочні залози можуть збільшитися або навпаки, зменшитися, оскільки вони заповнені біологічним матеріалом, а не імплантатами.

Реабілітація після збільшення грудей силіконовими імплантами триває місяць. Протягом цього часу не можна засмагати, приймати гарячу ванну, займатися спортом і необхідно носити компресійний бюстгальтер, не знімаючи його навіть на час нічного сну.

Результат збільшення грудей

Результат проведеної операції – груди красивої, правильної форми та бажаного об’єму. Розкішний, витончений силует з шикарними формами не тільки в купальнику і плаття з декольте, від яких ви раніше вимушено відмовлялися, але й у верхньому одязі.

Мета наших пацієнток – задоволеність результатом, а мета хірургів Інституту пластичної хірургії VIRTUS – забезпечити цю радість, адже психо-сексуальне благополуччя людини – одна з вищих цілей медицини.

Довіряйте лише сертифікованим пластичним хірургам!

Запишіться на консультацію до досвідченого пластичного хірурга, який проводить 40 операцій на місяць.

Популярнi питання

Чи можна збільшити груди без операції?

В Інституті VIRTUS проводилися дослідження безопераційних способів збільшення молочних залоз – вакуумної терапії та електростимуляції великого грудного м’яза. На жаль, результати процедур виявилися нестійкими і не викликали задоволення у наших пацієнтів. Тому від цих технологій в клініці відмовилися, запропонувавши натомість більш надійні – біоімплантінг і збільшення грудей власними стовбуровими клітинами.

В якому віці можна збільшувати груди за допомогою операції?

Після 19,5 років, коли у жінки закінчується період статевого дозрівання і молочні залози повністю сформовані.

Чи можна годувати грудьми після їх збільшення?

Вчені спростовують вплив силіконових імплантів на якість грудного молока. Недавні дослідження показали, що у жінок, що пройшли процедуру маммопластики, вміст силікону в грудному молоці в 10 разів менший, ніж у коров’ячому і сумішах для прикорму.

Чи можна збільшити груди без силіконових імплантів стрункій, худій жінці, у якої немає «проблемних» зон з надлишковим жиром?

В інституті Віртус розроблена технологія вирощування власних жирових клітин, адипоцитів зі стовбурових клітин. У будь-якому випадку, навіть у найстрункішої жінки можна здійснити забір 10 мл жиру і виділити з них стовбурові клітини, які за допомогою спеціальних технологій в лабораторії перетворюються в жирову тканину, а саме – в преадипоцити (попередники жирових клітин). Потім, вводячи по 10 мл розчину, що містить 5000000 преадипоцитів з подальшою – протягом місяця – вакуумною терапією і електростимуляцією великого грудного м’яза, ми можемо збільшити молочні залози як мінімум на 1 розмір.

Де VIRTUS проводить операції?

Операцію зі збільшенню грудей в Одесі проводять за адресою: вулиця Суднобудівна, 1Б. Записати на прийом можна за телефоном: +38 (048) 700-60-60

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до збільшення грудей

Операцію зі збільшення грудей рекомендується виконувати в першій половині циклу, щоб уникнути ускладнень, пов’язаних з передменструальним набряком молочних залоз.

Напередодні маммопластики пацієнтка здає загальноклінічні аналізи та проходить прицільну мамографію, а також разом з хірургом заповнює карту обстеження, в якій документуються:

 • План хірургічного втручання
 • Якісна оцінка шкірних покривів
 • Числові значення вимірювань
 • Стікери паспорта силіконових імплантів в груди

Хороший результат маммопластики залежить від правильного вибору трьох її складових: доступу, виду імплантата і площини створення кишені – місця, в якому розміщують ендопротез.

Види доступу

При супутній абдомінопластиці використовують трансабдомінальний доступ, при діаметрі ареоли від 4 см виконують розріз по її нижньому краю. Аксилярний розріз (під пахвами) хірурги використовують, якщо у пацієнтки відсутня помітна складка під грудьми. Субмаммарний розріз (під грудьми) практикують при вираженій субмаммарній складці.

Способи розміщення грудних імплантів

Встановлення ендопротезу під грудний м’яз, в субмускулярній кишені дозволяє отримати більш природний результат пластики. Субгландулярна кишеня: розміщення під молочною залозою підходить для встановлення імплантів невеликого розміру. Але частіше використовується комбінований спосіб, коли частина імпланта знаходиться під грудним м’язом, а інша частина – під молочною залозою. В результаті груди виглядають природно та красиво, а також максимально знижується ризик віддалених у часі ускладнень пластики грудей – зміщення ендопротеза і деформації молочних залоз.

Вибір силіконових імплантатів

Грудні імпланти бувають двох видів – круглі та краплеподібні, їх ключовими характеристиками є:

 • Діаметр плями, який прилягає до грудної стінки
 • Висота – у круглих це центр купола, у каплевидних «центр» зміщений на 2/3 вниз

При об’ємі виробів до 250 мл візуальна різниця в геометрії між круглими і краплевидними імплантами мало помітна. Якщо форма грудей пацієнтки не виходить за межі естетичної норми і їй потрібно тільки пропорційне збільшення грудей – цілком можна зупинити свій вибір на симетричних (круглих) імплантатах, які вдвічі дешевші.

Етапи збільшення грудей силіконовими імплантами

За годину до маммопластики вводять антибіотики та виконують передопераційну розмітку. Потім з палати нашого стаціонарного відділення пацієнтку переводять в операційну, яка оснащена наркозною станцією, апаратурою для кардіомоніторингу та реанімації. Маммопластика проводиться згідно з раніше задокументованим планом:

 • Анестезіолог-реаніматолог вводить наркоз і стежить за життєво-важливими показниками протягом всієї операції
 • Пластичний хірург робить розріз-доступ і формує кишеню під молочною залозою
 • Створює кишеню під великим грудним м’язом
 • Розкриває упаковку з імплантатами в стерильних умовах
 • Пластичний хірург промиває кишеню під великим грудним м’язом антисептиком, а імпланти – розчином бетадину
 • Встановлює і вирівнює ендопротез
 • Виконується накладення швів і асептичних пов’язок, після чого пацієнтка переводиться у стаціонар

У перші дві доби після операції в кишенях під молочними залозами залишається дренаж. Після його зняття пацієнтку виписують додому, призначають вживання антибіотиків і знеболюючого на 3 дні, забезпечують цілодобовий телефонний зв’язок з хірургом.

Менш травматичною і витратною для пацієнтки є нова методика збільшення молочних залоз – біоімплантінг – вдосконалена і запатентована в Інституті VIRTUS технологія ліпофілінгу грудей.

Збільшення грудей біоімплантатами

Біоімплантінг – це корекція молочних залоз з використанням власної жирової тканини пацієнтки. Під час процедури з донорських зон (в поперековій ділянці, на животі або стегнах) забирають клітини жирової тканини, піддають їх спеціальній обробці в біотехнічній лабораторії SmartСell і через мікроотвори вводять в проблемні зони в ділянці грудей.

Збільшення грудей жиром є найбезпечнішою методикою у пластичній хірургії і з успіхом застосовується в усьому світі понад 20 років. Використовуючи власні тканини пацієнтки, пластичний хірург може збільшити розмір молочних залоз, усунути вроджену асиметрію, змінити міжгрудну відстань, здійснити підтяжку. Таким же способом проводять реконструктивні операції після мастектомії – повного або часткового видалення молочної залози.

Приводом для удосконалення технології послужив істотний недолік класичного ліпофілінгу: через деякий час після пересадки жирових тканин в грудях залишається тільки 60% від їх початкового об’єму. Розроблена в інституті VIRTUS технологія біоімплантінгу зберігає як мінімум 80% пересаджених жирових клітин. Повною мірою оцінити естетичний результат від встановлення грудних біоімплантатів можна через 1,5-2 місяці після процедури.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії900900
Консультація хірурга700720
Повторна консультація хірурга500500
Збільшення молочних залоз
Ендопротезування молочних залоз (без вартості імплантів) , 1 категорія складності70000
Ендопротезування молочних залоз (без вартості імплантів), 2 категорія складності80000
Ендопротезування молочних залоз (без вартості імплантів), 3 категорія складності90000
Корекція положення імплантів молочних залоз (з одного боку), 1 категорія складності40000
Корекція положення імплантів молочних залоз (з одного боку), 2 категорія складності50000
Корекція положення імплантів молочних залоз (з одного боку), 3 категорія складності60000
Заміна імплантів молочних залоз75000
Цепк Ганна

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Постійний біль у шиї і спині, бретелі бюстгальтера, що тиснуть на плечі, асиметрія грудей, неможливість займатися спортом, попрілості шкіри — все це лише частина…
Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Пластичні операції зі збільшення грудей є одними з найбільш затребуваних у нашій клініці. Досвід пластичних хірургів VIRTUS і численні позитивні відгуки приваблюють багатьох пацієнток.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Як доглядати за грудьми після пластики?

Як доглядати за грудьми після пластики?

Кожному, хто наважиться пройти пластику, бажано ознайомитись із тим, що ж чекає їх після операції та наскільки довго буде тривати період реабілітації.
Втрата чутливості після збільшення грудей

Втрата чутливості після збільшення грудей

У разі правильного проведення маммопластики відсутність чутливості – це тимчасово. Чому виникає оніміння шкіри після збільшення грудей – детальніше розглянемо в цій статті.
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Ми пропонуємо два найпопулярніші варіанти для жінок покращити область грудей – це грудні імплантати та ліпофілінг?
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат