+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Відновлення після радикального лікування онкозахворювань

Відновлення після радикального лікування онкозахворювань

Часто після радикального лікування онкологічних захворювань на обличчі або тілі залишаються серйозні косметичні дефекти, які стають причиною депресії та соціальної дезадаптації людини.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Відновлення після радикального лікування онкозахворювань

Завдяки можливостям сучасної реконструктивної пластичної хірургії можна скорегувати наслідки радикального видалення злоякісних пухлин, повернути пацієнтові психологічний комфорт і впевненість у собі.

В Інституті пластичної хірургії VIRTUS проводиться реабілітація пацієнтів після онкологічних операцій. Прийом веде провідний пластичний хірург-онколог, лікар вищої категорії, Олександр Євгенович Корнієнко. За більш ніж 15 років роботи Олександр Євгенович провів понад 10 000 успішних операцій.

В Інституті пластичної хірургії VIRTUS можна одночасно провести лікування злоякісних новоутворів (видалення пухлин шкіри, м’яких тканин, молочних залоз) і реабілітацію після хірургічного втручання.

Ми проводимо операцію з протезування молочної залози одночасно з видаленням злоякісної пухлини. Такий підхід дає нашим пацієнткам можливість отримати кращий естетичний результат і зберегти якість життя. Для реабілітації онкохворих після операції в Інституті пластичної хірургії VIRTUS застосовуються клітинні та лазерні технології, які довели свою безпеку й ефективність.

Покази та протипокази до відновлення після радикального лікування онкологічних захворювань

Покази до відновлення після радикального лікування онкологічних захворювань:

 • наявність шрамів, западання м’яких тканин на обличчі або тілі внаслідок видалення пухлин шкіри або м’яких тканин;
 • мастектомія (видалення молочної залози);
 • наслідки видалення пухлин кісток і суглобів.

Реабілітацію після радикального лікування злоякісних пухлин потрібно починати щонайменше через рік після завершення курсу променевої або хіміотерапії. Це необхідно для того, щоб шкіра відновилася природним чином.

Протипокази до реабілітації після лікування онкологічних захворювань:

 • порушення згортання крові;
 • серцево-судинні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • інфекційні захворювання;
 • ГРВІ, грип;
 • рецидив онкологічного захворювання.

Результат лікування

Результатом відновлення після лікування онкологічних захворювань є корекція естетичних дефектів обличчя або тіла, поліпшення еластичності шкіри, мінімізація вираженості рубців у прооперованій зоні. Реконструктивна пластика покращує якість життя пацієнта, позитивно впливає на його психологічний стан.

Результат реабілітації після лікування онкологічних захворювань у кожному випадку індивідуальний та заздалегідь обговорюється з пацієнтом. Для візуалізації результату реконструктивної пластики застосовується методика комп’ютерного моделювання.

Реабілітація після лікування

В Інституті пластичної хірургії VIRTUS розроблені післяопераційні фізіотерапевтичні програми, спрямовані на корекцію рубців, шрамів, рубцевих деформацій шкіри та м’яких тканин після лікування онкологічних захворювань. Для досягнення максимально можливого естетичного результату, крім біоімплантінгу, для реабілітації застосовуються лазерні технології.

Для корекції рубців в нашому Інституті використовують судинний, абляційний (впливають на глибокі шари шкіри) і неабляційні (поверхневі) лазери. Для усунення рубцевих деформацій шкіри також застосовуються методики пластичної хірургії (Z-пластика).

Що буде, якщо не проводити реабілітацію

Якщо не проводити реабілітацію після операції з усунення раку молочної залози або інших онкологічних захворювань, то людина може замкнутися в собі через відчуття власної фізичної неповноцінності. Це призводить до обмеження кола спілкування, розвитку депресії, проблем в особистому житті.

Популярне питання

Скільки триває відновлення після видалення злоякісних пухлин?

Реабілітація після хірургічного лікування онкологічних захворювань триває в середньому від 6-12 місяців до двох років.

Підготовка до лікування

Підготовка до відновлення після радикального лікування онкологічних захворювань починається з консультації з пластичним хірургом-онкологом. Лікар обговорює з пацієнтом попередній план реабілітації і її терміни, оскільки операції і процедури проводять у кілька етапів.

Перед початком реабілітації пацієнт проходить комплексну лабораторно-інструментальну діагностику для визначення стану його здоров’я і виключення наявності протипоказів. Обов’язковим етапом підготовки до пластики після видалення злоякісних пухлин є консультація анестезіолога.

Етапи лікування

Для реконструктивної пластики після хірургічного лікування онкологічних захворювань шкіри та м’яких тканин в Інституті пластичної хірургії VIRTUS застосовується вдосконалена та запатентована методика ліпофілінгу – біоімплантинг. Вона передбачає відновлення обʼєму втрачених м’яких тканин за допомогою введення власної жирової клітковини пацієнта, очищеної від сторонніх фракцій.

Введення біоімпланта запускає процес регенерації шкіри, відновлюється її еластичність і пружність. Метод ліпофілінгу (біоімплантінгу) безпечний, тому що не призводить до росту злоякісних клітин і не провокує рецидив пухлини.

Етапи реабілітації пацієнток після операцій на молочній залозі залежать від того, чи був встановлений грудний імплант під час мастектомії. Якщо імплант встановлений, але результат пластики не влаштовує пацієнтку, проводиться ліпофілінг (біоімплантінг). Процедура дозволяє скорегувати форму грудей і збільшити їх обʼєм у разі потреби.

Якщо під час мастектомії імплант не встановлено одразу, то після закінчення курсу променевої терапії на першому етапі реабілітації проводиться підготовка шкіри за допомогою ліпофілінгу. Біоімплант вводять під шкіру у ділянці видаленої молочної залози для того, щоб відновити її м’якість і еластичність.

Через 6-12 місяців встановлюють експандер – балон, що розтягує м’які тканини грудей для формування «кишені» під імплант. Після встановлення імпланту молочної залози для досягнення максимально можливого естетичного результату може знадобитися проведення ліпофілінгу для поліпшення якості шкіри грудей.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 17. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 17. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 8
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Бондар Олександр Вадимович

Бондар Олександр Вадимович

Мамолог
Стаж роботи (років): 14
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії 900 900
Консультація хірурга 700 720
Повторна консультація хірурга 500 500
Плазмаферез

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Постійний біль у шиї і спині, бретелі бюстгальтера, що тиснуть на плечі, асиметрія грудей, неможливість займатися спортом, попрілості шкіри — все це лише частина…
Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Пластичні операції зі збільшення грудей є одними з найбільш затребуваних у нашій клініці. Досвід пластичних хірургів VIRTUS і численні позитивні відгуки приваблюють багатьох пацієнток.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Як доглядати за грудьми після пластики?

Як доглядати за грудьми після пластики?

Кожному, хто наважиться пройти пластику, бажано ознайомитись із тим, що ж чекає їх після операції та наскільки довго буде тривати період реабілітації.
Втрата чутливості після збільшення грудей

Втрата чутливості після збільшення грудей

У разі правильного проведення маммопластики відсутність чутливості – це тимчасово. Чому виникає оніміння шкіри після збільшення грудей – детальніше розглянемо в цій статті.
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Ми пропонуємо два найпопулярніші варіанти для жінок покращити область грудей – це грудні імплантати та ліпофілінг?
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат