+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Пластичні хірурги світового рівня!

Інститут VIRTUS робить ставку тільки на кращих пластичних хірургів. Завдяки такому підходу в нашій країні і за її межами сформувалася стійка думка – найталановитіші оперують саме в VIRTUS!

Все для краси і здоров'я!

VIRTUS – клініка повного циклу, де на одній території розташовані консультаційні кабінети, сучасні операційні та реанімація, комфортні палати і блок для післяопераційної реабілітації.

VIRTUS - передова медицина

Майже 30 років в Інституті VIRTUS наші лікарі повертають здоров’я і красу.
І нині про нас говорять не рекламні ролики, а десятки тисяч голосів щасливих пацієнтів в ефірі «сарафанного радіо»! Операції, які провели наші хірурги, витримали перевірку часом і це – привід для професійної гордості!

Нині у своїй роботі ми отримуємо приголомшливі результати. Серед наших професійних інтересів крім пластичної хірургії і косметології – ЛОР-хірургія, дерматоонкологія, офтальмологія, гінекологія, ендокринологія, урологія, травматологія, флебологія, проктологія, діагностика.

Ми пропонуємо комбінацію хірургічних методик та інших можливостей сучасної медицини. Наприклад, технології зі застосуванням препаратів з власних клiтин пацієнтів, які ми використовуємо в нашій біотехнологічній лабораторії, дають неповторний естетичний і природний результат щодо омолодження і корекції обличчя та тіла.

Дізнайтеся максимум про пластичну хірургію і безопераційне омолодження обличчя

Дізнатись детальніше

Перевірте ваші симптоми, щоб знайти можливу причину захворювання

Перевірити симптоми

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
ПУЛЬС VIRTUS
8/12/2020

Новий лікар у професійній команді Інституту пластичної хірургії VIRTUS

Знайомтеся, Гайжевська Ірина Олександрівна лікар ультразвукової діагностики, більше 10 років практики.

Учасник міжнародних та українських конференцій, конгресів з актуальних питань ультразвукової діагностики. У сфері особливих інтересів доплерографія і ультразвукова діагностика внутрішніх органів.

Ірина Олександрівна чекає вас в Одесі.

Докладніше

ПУЛЬС VIRTUS
11/11/2020

Вітаємо Анну Цепколенко із захистом першої в Україні кандидатської дисертації присвяченій застосуванню аутологічних фібробластів в корекції вікових змін!

Розроблений новий метод відновлення молодих властивостей шкіри, що дозволяє отримувати тривалі, гарантовані результати без ризику ускладнень, відкриває нову еру в естетичній медицині. Дякуємо за допомогу і підтримку наукового керівника доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України, зав. кафедрою дерматовенерології А.А. Літуса.

Докладніше

ПУЛЬС VIRTUS
10/11/2020

Володимир Цепколенко на S-Congress

Керівник Інституту Virtus, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, президент Українського товариства естетичної медицини Володимир Цепколенко виступив в ролі запрошеного спікера на S-Congress конгресі для лікарів естетичної медицини. Володимир Олександрович представив авторські методики застосування стовбурових клітин, фібробластів, факторів росту тромбоцитів і жирових клітин в сучасній естетичній медицині.

Докладніше

ПУЛЬС VIRTUS
3/09/2020

Нові палати в стаціонарному відділенні

Ми переконані в тому, що для якнайшвидшого одужання і відмінного настрою важливий комфорт в палаті, тому ми зробили капітальний ремонт. Наших пацієнтів чекають нові, красиві палати з сучасним ремонтом. Зручні ліжка, повністю нові меблі та сантехніка. Відчуття, що ви перебуваєте в клініці у вас не буде. Ми постаралися зробити все, щоб ви відчували себе комфортно, як удома і скоріше одужували!

Докладніше

ПУЛЬС VIRTUS
26/04/2020

Керівник Інституту передової медицини VIRTUS і лабораторії SmartCell став гостем Торгово-промислової палати Румунії

Володимир Цепколенко спеціально на запрошення президента цієї організації Міхая Дарабан прочитав в Бухаресті експертам з різних сфер кількагодинну лекцію про можливості клітинних технологій, роботі нашої клітинної лабораторії SmartCell і результатах лікування пацієнтів.

Слідкуйте за нами в Instagram

ПУЛЬС VIRTUS
27/02/2020

Директор департаменту вивчення стовбурових клітин Лейпцігського університету Шібашіш Гирі

Принципово важливим для вчених даного центру є практичне застосування їх наукових напрацювань, яке активно проводиться нашими фахівцями, – зазначає керівник Інституту VIRTUS і лабораторії SmartCell Володимир Цепколенко.

Слідкуйте за нами в Instagram

Чому Virtus?

Були й залишаємося першими

Перша українська приватна клініка естетичної медицини. Вже близько 30 років тисячі наших пацієнтів рекомендують клініку своїм друзям!

Безпека - наш пріоритет

Здоров'я та безпека пацієнтів - головні цінності для VIRTUS. Малотравматичність проведеного лікування - один з пріоритетів Інституту.

Нова анестезія

Власне відділення інтенсивної терапії та команда досвідчених анестезіологів-реаніматологів. Безпечний наркоз і надсучасне обладнання.

Наукові підходи

VIRTUS - клінічна база Академії післядипломної освіти ім. Шупика - це високий статус для приватної клініки!

Постійне вдосконалення

Щоденна практика в операційних. Ми не шкодуємо часу і засобів для профілактики ускладнень - їх число наближається до нуля.

Європейські протоколи

Тільки європейські протоколи лікування, досвід кращих світових клінік і прогресивні наукові підходи. Розроблені й авторські методики.

Ціна якість

Пишаємося обгрунтованою вартістю послуг. При цьому проводимо тільки ті операції і те лікування, для яких є медичні показники.

Робимо більше для вас

Ми робимо для пацієнтів більше, ніж від нас очікують. Більшість наших пацієнтів залишаються з нами назавжди і стають нашими друзями.

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок» через прояви у вигляді блідих, гіпопігментованих плям, які не засмагають на сонці.

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри. На відміну від інших антивікових методик, що приміняються у косметології, вона дозволяє впливати не лише на верхні шари шкіри, але й на підшкірну м’язово-апоневротичну систему (SMAS), яка є «каркасом» обличчя.

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука – відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику, лікування та профілактику цього захворювання

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки, вікової дистрофії макули (пошкодження центру сітківки), діабетичній ретинопатії (ускладнення цукрового діабету) та інших захворюваннях очей

Особливості ліпосакції для чоловіків

Донедавна естетична хірургія вважалася жіночою прерогативою. Але зараз все більше представників чоловічої статі вдаються до послуг пластичних хірургів для корекції тіла і рис обличчя. А за останній час значно зріс інтерес чоловіків до послуг ліпосакції

Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

За три останні десятиліття з’явилося безліч методик омолодження, які, не дивлячись на вік, допомагають зберегти молодість і красу. Але ось навколо нитяних методик досі витає безліч міфів, про які ми поговоримо в цій статті

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною. Одні мріють збільшити природній розмір, для інших така медична процедура – єдиний спосіб повернути колишню красу обвислим після пологів і лактації грудям

Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Стрес, пасивний спосіб життя і відсутність вільного часу часто посилюють проблему зайвої ваги на тілі. Як правило, позбутися від таких неприємних наслідків досить важко і вправи в залі, а також дієти не завжди ефективні