+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Еферентна терапія
Еферентна терапія-1

Еферентна терапія

Еферентна терапія — це лікування, направлене на очищення крові від аутоімунних антитіл і патогенів, які провокують розвиток різноманітних хронічних захворювань.

Напрямок представлений в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б

Можливості відділення еферентної терапії Клініки VIRTUS

Еферентна терапія успішно застосовується у комплексному лікуванні аутоімунних, серцево-судинних і ЛОР-захворювань, алергій, хвороб по напрямку неврології, дерматології і ендокринології.

Відділення еферентної терапії в Інституті VIRTUS оснащене сучасним функціональним обладнанням для гравітаційної хірургії крові (екстракорпоральної, очистки крові «поза тілом»), а саме:

 • апаратом для плазмаферезу «Гемофенікс». Завдяки наявності у «Гемофеніксі» автоматичного дозатора антикоагулянту і системи датчиків повітря в магістралі, процедура очистки крові відбувається з мінімальною травматизацією вен і є абсолютно безпечною для пацієнта;
 • апаратом «Матрикс-ВЛОК» для внутрішньовенного лазерного опромінення крові. Прилад обладнаний джерелом лазерного випромінювання з регулятором потужності і спеціальними стерильними голками із вбудованим світодіодом.

Лікування захворювань з допомогою очищеної крові

Більшість пацієнтів, що звертаються за послугами еферентної медицини в Інститут VIRTUS це люди, що страждають аутоімунними захворюваннями. При подібних патологіях в крові людини утворюється надлишок циркулюючих імунних комплексів (ЦІК), які погіршують стан здоров’я і обумовлюють неспецифічні реакції імунітету.

Серед аутоімунних захворювань, які піддаються лікуванню з допомогою еферентної терапії:

 • псоріаз;
 • вітиліго;
 • хронічні шкірні дерматози;
 • розсіяний склероз;
 • бічний аміотрофічний склероз;
 • аутоімунні патології щитовидної залози.

Процедури ефективні також у випадку хронічних інфекційних захворювань, гнійних і запальних процесів в організмі.

Послуги і процедури у відділенні еферентної терапії

Пацієнтам відділення еферентної терапії Клініки VIRTUS доступні:

 • ультрафіолетове опромінення крові сучасний метод гемосорбції шляхом дії на кров частинок оптичного випромінювання УФ-спектру. УФОК сприяє нейтралізації патогенних мікроорганізмів, підвищує імунну відповідь, активізує процеси окиснення і покращує обмін речовин;
 • ВЛОК, внутрішньовенне лазерне опромінення крові. Суть методу полягає у впливі лазерного випромінювання низької інтенсивності на клітини крові у судинному руслі. ВЛОК сприятливо впливає на відновлювальні можливості організму та імунну систему. Застосовується у пульмонології, кардіології, урології, стоматології та інших напрямках медицини;
 • плазмаферез основний метод еферентної терапії. При плазмаферезі проводять розділення крові на плазму і формені елементи. Плазма, у якій містяться токсини, антитіла та інші патогени, видаляється, а очищені елементи крові повертаються в організм пацієнта. Даний метод очищення крові від токсинів застосовується у комплексному лікуванні понад 200 захворювань.

Консультація лікаря

Консультацію і підбір методу еферентної терапії здійснює той лікар, який направляє пацієнта на процедуру. Це може бути лікар-ендокринолог, дерматолог, гастроентеролог, невропатолог чи інший спеціаліст.

Процедуру світлотерапії, ВЛОК або плазмаферезу в Клініці VIRTUS виконує досвідчений анестезіолог-реаніматолог.

Популярнi питання

Як зрозуміти чи є проблеми, що вимагають очищення крові?

Очистка крові потрібна при наявності хронічного інфекційного процесу в організмі. Його ознаками є пієлонефрит, уретрити, рецидивуючі герпетичні висипи, дерматити, неспецифічні захворювання легень, ревматоїдний артрит, пародонтит, тиреоїдит і гіпотиреоз.

Які аналізи призначають перед чисткою крові?

Процедури еферентної терапії мають ряд протипоказів це захворювання нирок і патології ШКТ, пов’язані з високим ризиком кровотеч. Також при гемосорбції змінюються реологічні властивості крові внаслідок пригнічення факторів згортання, що сприятливо впливає на пацієнтів з тромбофіліями (надто в’язкою кров’ю) і, навпаки, може спровокувати кровотечу у людей з поганою згортуваністю. Тому перед початком лікування слід здати загальні аналізи крові і сечі, а також коагулограму.

Цепколенко Володимир Олександрович

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 45
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Одеса
Буніна, 10
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Еферентна терапія
Забір крові200--
Цито-тест з висновком250--
Забір крові і цито-тест з висновком450--
Апаратний плазмаферез (АПФ)3500--
Детский ЛОР баннер

Можливості відділення еферентної терапії клініки VIRTUS

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат